Kurs 125.00 na gola Barcelony lub Mallorki z kodem GOAL

FC Barcelona rozegra w niedzielę ostatni mecz przed własną publicznością w tym sezonie. W STS można postawić na gola jednej z drużyn po kursie 125.00. Przedstawiamy warunki oferty.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Na zdjęciu: STS Zakłady Bukmacherskie
  • FC Barcelona w przedostatnim meczu obecnego sezonu zmierzy się u siebie z Realem Malloarca
  • Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę (29 maja) o godzinie 19:00
  • W STS z kodem promocyjnym GOAL możesz postawić zakład na gola jednej z drużyn po niesamowitym kursie 125.00

Barcelona – Mallorca: kurs 125.00 na gola jednej z drużyn

FC Barcelona mistrzowskiego tytułu była pewna już na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu. Po zagwarantowaniu sobie pierwszego miejsca w tabeli zdecydowanie spuściła z tonu, czego efektem były dwie kolejne porażki – 1:2 z Realem Sociedad i 1:3 z Realem Valladolid. Trzeciej porażki Duma Katalonii z pewnością będzie chciała uniknąć, tym bardziej, że niedzielne spotkanie z Realem Mallorca będzie dla niej ostatnim występem w tym sezonie przed własną publicznością.

STS tradycyjnie już przygotował bardzo ciekawą ofertę na mecz z udziałem Barcelony. Rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL podczas rejestracji będziesz mógł postawić kupon na gola Barcelony lub Mallorki po kursie 125.00. Dzięki temu stawiając tylko 2 zł będziesz miał szansę na odebranie bonusu o wartości aż 250 zł. Poniżej znajdziesz informacje jak skorzystać z tej oferty.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Załóż konto w STS z kodem promocyjnym GOAL
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Zagraj pierwszy zakład pojedynczy lub AKO z oferty przedmeczowej obejmujący wytypowanie drużyny, która strzeli gola w meczu Barcelona – Mallorca (zakład o nazwie “1. drużyna strzeli gola” albo “2. drużyna strzeli gola”)
  4. Minimalna stawka zakładu to 2 zł
  5. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, poza wygraną z kuponu otrzymasz również bonus o maksymalnej wartości 250 zł

Pamiętaj, że uzyskany w ramach tej oferty bonus podlega obrotowi przed jego wypłatą. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze