250 zł od Betfana za “piątkę” L. Enrique i Xaviego

Na zdjęciu:

W kolejnym hitowym ćwierćfinale Ligi Mistrzów Paris Saint-Germain zagra z FC Barcelona. Możesz obstawić ten mecz i zgarnąć 250 zł we freebecie za… uściśnięcie dłoni lub “piątkę” Luisa Enrique i Xaviego Hernandeza. Sprawdź, jak odebrać bonus.

Betfan
Bonus 250 zł
''Piątka'' Luisa Enrique i Xaviego
 • W środowy wieczór w Paryżu dojdzie do hitowego pojedynku PSG z FC Barcelona
 • Bukmacher BetFan przygotował 250 zł bonusu za przywitanie Luisa Enrique i Xaviego Hernandeza
 • Konto założysz z kodem promocyjnym GOAL

250 złotych od BetFana za przywitanie trenerów meczu PSG – FC Barcelona

Promocja dotyczy nowych użytkowników, a zatem zarejestruj konto z kodem promocyjnym GOAL i odbierz bonus 250 złotych za to, że Luis Enrique i Xavi Hernandez zbiją “piątke” lub wymienią uścisk dłoni przed meczem Paris Saint-Germain – FC Barcelona. Na naszej stronie sprawdzisz także typy i analizy na pojedynek PSG – FC Barcelona.

Jak odebrać ten bonus?

 1. Otwórz konto z kodem GOAL lub kliknij w powyższy banner.
 2. Zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
 3. Wpłać dokładnie 25 złotych.
 4. Zagraj za dokładnie 25 złotych pierwszy kupon SOLO lub AKO.
 5. Umieść na swoim kuponie dowolne zdarzenie z meczu PSG – FC Barcelona; kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00.
 6. Kupon musi zostać rozliczony do 10.04.2024 do godz. 23:59.
 7. Jeżeli Vini zostanie przynajmniej raz sfaulowany, otrzymasz 300 złotych freebetu!
 8. Za freebet grasz tak, jak chcesz – pamiętaj jedynie, że wygrana z kuponu zagranego za darmowy zakład zostanie pomniejszona o jego wartość.

Czy Luis Enrique i Xavi podadzą sobie ręce?

Naszym zdaniem to promocja, która jest tzw. pewniakiem. Trenerzy zwyczajowo witają się przed meczem i zawsze “łapie” to oko kamery. Dodatkowo obaj znają się bardzo dobrze, dlatego można być przekonanym, że także przed ćwierćfinałowym .hitem Ligi Mistrzów dojdzie do uścisku dłoni między Luisem Enrique i Xavim.

Kluczowe warunki bonusu 250 zł za “piątkę” Luisa Enrique i Xaviego

Ten bonus BetFana dotyczy tylko nowych użytkowników, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym GOAL. Wymagany jest także pierwszy depozyt i pierwszy zakład – oba za dokładnie 25 złotych.

Możesz postawić dowolny kupon SOLO lub AKO, ale musisz umieścić na nim dowolne zdarzenie z meczu PSG – FC Barcelona. BetFan pozwala obstawiać wynik, liczbę bramek i wiele, wiele innych zdarzeń. Niezależnie od rozstrzygnięcia Twojego zakładu, jeżeli kamera pokaże witających się ze sobą trenerów, sięgniesz po 250 zł freebetu.

Za darmowy zakład zagrasz jak chcesz – wygrana będzie wolna od obrotu, ale zostanie pomniejszona o kwotę freebetu. Przykładowo: wygrałeś 750 zł, to otrzymasz 500 zł na saldo depozytowe.

Jak znaleźć ten bonus?

Jak zapewne już wiesz – jest to dedykowany bonus dla czytelników naszej strony internetowej. Nie znajdziesz go zatem bezpośrednio na stronie BetFana. Dlatego najlepiej jeżeli klikniesz w ten lub dowolnie inny link w tekście. Dzięki temu zostaniesz przekierowany wprost na stronę, na której skorzystasz z promocji.

Komentarze