Bayern pokazał klasę, Kane znów dał o sobie znać [WIDEO]

Bayern Monachium zaliczył koncertowy występ przeciwko Lazio w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Dwie bramki zdobył Harry Kane, a jedno trafienie dołożył Thomas Mueller.

Harry Kane ( z lewej) i Alessio Romagnoli
  • Bayern Monachium wywiązał się z roli faworyta we wtorkowym starciu przeciwko Lazio
  • Bawarczycy pokonali ekipę z Serie A rożnicą trzech goli
  • Dubletem występ okrasił Harry Kane

Bayern z zasłużonym awansem

Bayern Monachium przystępował do rewanżowego starcia z Lazio, chcąc przede wszystkim odrobić stratę z pierwszego meczu. Finalnie jeszcze przed przerwą ekipa Thomasa Tuchela objęła prowadzenie w dwumeczu.

Wynik spotkania został potwarty w 39. minucie. W roli głównej wystąpił Harry Kane. Anglik wykorzystał podanie od Raphaela Guerriero, notując piąte trafienie w tej edycji Ligi Mistrzów.

Tymczasem w doliczonym czasie pierwszej połowy skutecznością pod bramką przeciwnika błysnął Thomas Mueller. Zawodnik monachijskiej ekipy po strzale głową skierował piłkę do siatki i na przerwę Bayern udał się z prowadzeniem 2:0.

Po zmianie stron Kane ustalił rezultat rywalizacji na 3:0. Były zawodnik Tottenhamu Hotspur dobił strzał Leroya Sane i finalnie w dwumeczu Bawarczycy okazali się lepsi od Lazio o dwa gole (3:1).

Bayern Monachium – Lazio 3:0 (2:0)

1:0 Harry Kane 38′

2:0 Thomas Mueller 45+2′

3:0 Harry Kane 66′