Totalbet aplikacja

Aplikacja Totalbet jest dostępna dla każdego gracza, który posiada konto u tego bukmachera. Obecnie korzystać z niej mogą posiadacze telefonów z systemem Android. Jak ją zainstalować i które funkcje wydają się być najbardziej przydatne? Zapraszam do recenzji aplikacji Totalbetu.

TYLKO U NAS!
Totalbet loading='eager

Totalbet Kod Promocyjny

333 zł
Zakład bez ryzyka 111 zł
Zakład bez ryzyka 111 zł
Zakład bez ryzyka 111 zł
Do trzech razy sztuka z bonusem!
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Jak pobrać aplikację Totalbet?

Pobieranie aplikacji Totalbet jest bardzo proste. Można to zrobić jednak póki co tylko na smartfona z Androidem – operator nie zdecydował się na wprowadzenie aplikacji dla systemów iOS. Dla tych, którzy nie chcą niczego instalować na swoim telefonie jest jeszcze wersja mobilna apki Totalbetu. Każda z nich może być tak samo przydatna, jeśli chodzi o obstawianie w Totalbecie i korzystanie z oferty bukmachera. Przejdźmy jednak do meritum, czyli tego, jak pobrać aplikację Totalbet.

totalbet aplikacja mobilna

Totalbet aplikacja Android: jak pobrać na telefon?

W pierwszym kroku należy udać się na stronę totalbet.pl z poziomu swojej przeglądarki na telefonie komórkowym. Na oficjalnym sklepie Google Play dla Androidów nie znajdziemy aplikacji Totalbetu. Jest to spowodowane polityką firmy Google, która nie akceptuje oficjalnych produktów związanych z zakładami bukmacherskimi. W związku z tym bukmacherzy oferują pobranie ich aplikacji bezpośrednio ze swojej strony. Poniżej instrukcja tego, jak to zrobić.

 1. Wejdź na stronę totalbet.pl w swojej przeglądarce.
 2. Odszukaj zakładkę ‘mobile’ z ikoną telefonu lub na dole strony w stopce.
 3. Wybierz opcję ‘pobierz na telefon’ z rysunkiem Androida.
 4. Zezwól na pobranie aplikacji Totalbet spoza znanego źródła.
 5. Zatwierdź instalację i zrobione.

Aplikacja Totalbet na Android jest już gotowa do użytku. Teraz wystarczy się zalogować i korzystać na swoim telefonie ze wszystkich dostępnych funkcji. Do nich jeszcze przejdziemy, ale najpierw przyjrzyjmy się możliwości instalacji aplikacji Totalbet na aparatach w systemem iOS.

Totalbet aplikacja iOS

Póki co użytkownicy systemu operacyjnego iOS nie mają możliwości, aby zainstalować aplikację Totalbet. To może się jednak zmienić w przyszłości. Zdarzało się już w działaniach bukmacherów, że początkowo proponowali swoją aplikację tylko na Androida, a użytkownicy narzędzi firmy Apple musieli czekać na wersję przeznaczoną na ich urządzenia. Jeśli Totalbet wprowadzi aplikację również dla systemów iOS, niezwłocznie o tym poinformujemy.

Alternatywą dla aplikacji Totalbet może być mobilna wersja strony bukmachera i z takiej opcji korzystać mogą użytkownicy iOS.

Przydatne funkcje aplikacji Totalbet

Dlaczego warto pobrać aplikację Totalbet? Istnieje kilka przydatnych funkcji, które ułatwiają poruszanie się w ofercie bukmacherskiej i na pewno przez wzgląd na nie duża część graczy zdecyduje się na zainstalowanie darmowej apki bukmachera Totalbet. Co znajdziemy w aplikacji Totalbetu?

 • Logowanie biometryczne
 • Szybkie płatności
 • Powiadomienia o promocjach
 • Match tracker
 • Statystyki meczowe
 • Tryb ciemny

Od ułatwionego logowania, przez wygodne płatności, aż po przełączanie się między jasnym i ciemnym trybem interfejsu. Aplikacja Totalbet na telefon powstała po to, aby ułatwić życie typerom. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że bukmacher zrobił wiele w tym kierunku. Czy zrobił wszystko, co się da? Nie do końca. Wciąż apce brakuje płynności w porównaniu z najlepszymi aplikacjami bukmacherskimi. Do tego przydałby się jeszcze jakiś specjalny bonus dla użytkowników aplikacji Totalbet.

Szczerze mówiąc, mimo całej sympatii do oferty Totalbetu, akurat apka nie jest jej mocną stroną. Rzadko kiedy decyduję się na mobilną wersję strony bukmachera w telefonie, ale w tym przypadku wolę stronić od aplikacji Totalbetu. Oczywiście każdy może mieć inne odczucia, ale z promocji w Totalbet preferuję korzystać przy pomocy komputera.

Aplikacja Totalbet i kod promocyjny

Chcesz móc wykorzystać wyższy freebet w aplikacji Totalbet? Kod promocyjny Totalbet pomoże Ci odebrać lepszy bonus na start. Niewiele lepszy, ale lepszy. Pakiet powitalny w Totalbet jest naprawdę pokaźny i pod tym względem bukmacher może śmiało konkurować z najlepszymi na rynku. Wysoki bonus depozytowy, zakład bez ryzyka oraz szereg freebetów na zakłady bukmacherskie to coś, co spodoba się każdemu typerowi. Do tego dochodzi możliwość regularnej gry bez podatku w apce Totalbetu.

Bonus Totalbet z kodem GOAL
1. Zakład bez ryzyka – 111 zł
2. Zakład bez ryzyka – 111 zł
3. Zakład bez ryzyka – 111 zł

Podaj kod “GOAL” w trakcie zakładania konta na Totalbet, a otrzymasz 333 zł w formie cashbacków. Wszystkie bonusy można wykorzystać bez problemu z poziomu aplikacji Totalbet.