Raków Częstochowa – Lech Poznań: kurs 100.00 na drużynę z golem

Piłkarze Rakowa Częstochowa
IMAGO / JAKUB ZIEMIANIN / 400mm.pl/NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Piłkarze Rakowa Częstochowa
  • Spotkanie mistrzów Polski – obecnego oraz sprzed dwóch lat zapowiada się jako największy hit 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy
  • Oba zespoły mają wiele do udowodnienia, a Raków gra pod niepamiętaną dawną presją
  • W Superbet możesz zagrać kupon na gola Rakowa lub Lecha po kursie 100.00

Freebet 200 zł za gola Rakowa lub Lecha

Raków Częstochowa po solidnym laniu, jakie otrzymał w ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski od Piasta Gliwice (0:3), do meczu z Lechem Poznań przystępuje z nożem na gardle. Niewykluczone, że w razie niepowodzenia z Kolejorzem poważnie rozważą rozstanie się z trenerem Dawidem Szwargą. Na zespole z Częstochowy ciąży więc ogromna presja i pytanie, czy wyzwoli ona w mistrzach Polski potrzebną im teraz energię, czy wprost przeciwnie, splącze im nogi?

Lech trzyma się bliżej fotela lidera i przy zwycięstwie z Rakowem i korzystnych dla siebie wynikach w starciach Jagiellonii z Górnikiem Zabrze oraz Śląska Wrocław z Widzewem Łódź, po 23. kolejce może się na nim znaleźć. Najważniejsze jednak będzie dla Kolejorza wykonanie zadania w Częstochowie. Czy tak się stanie? Okaże się to w niedzielny wieczór.

Superbet przygotował na ten mecz specjalną ofertę. Podając podczas rejestracji w Superbet kod promocyjny GOAL będziesz miał możliwość na obstawienie gola Rakowa lub Lecha po kursie 100.00. Właśnie w ten sposób, stawiając tylko 2 zł, na Twoje konto może trafić freebet w wysokości 200 zł. Jak skorzystać z oferty? To bardzo proste. Szczegóły – krok po kroku – wyjaśniamy poniżej.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL, wyrażając przy tym zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na gola jednej z drużyn w meczu Raków Częstochowa – Lech Poznań (typ zakładu: Raków Częstochowa Strzeli Gola – tak lub Raków Częstochowa – Liczba Goli – powyżej 0.5 lub Lech Poznań Strzeli Gola – tak lub Lech Poznań – Liczba Goli – powyżej 0.5).
  4. Minimalna stawka zakładu 2 zł.
  5. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz freebet w wysokości 200 zł.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze