KSW 80: gdzie obstawiać? Typy, kursy i karta walk

Gala KSW 79, która odbyła się w czeskim Libercu, cieszyła się sporą popularnością. W kolejnej, okrągłej, 80. już edycji organizatorzy przygotowują dla nas masę fantastycznych pojedynków i atrakcji. Czego spodziewać się po KSW 80, kto będzie walczył i jakie typy proponujemy? Wszystkiego dowiecie się z tekstu poniżej.

Emilia Czerwińska
Pressfocus Na zdjęciu: Emilia Czerwińska
 • W piątek 17 marca odbędzie się gala KSW 80
 • Walka wieczoru odbędzie się pomiędzy Lom-Ali Eskievem i Robertem Ruchałą
 • Walki warto obstawiać u bukmachera Fortuna, który posiada szeroką i atrakcyjną ofertę na wydarzenia KSW 80
Zakłady bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Obstawianie walk KSW 80 

W Polsce każdy legalny bukmacher umożliwia obstawianie wszystkich walk gali KSW, co jest świetną wiadomością dla graczy w dobie monopolu na prawa do obstawiania. Warto jednak porównać kursy oferowane przez różnych bukmacherów przed podjęciem decyzji, co obstawić. Fortuna wyróżnia się niezwykle atrakcyjną propozycją pod względem oferty i kursów.

W najbliższej gali KSW 80 weźmie udział wielu utytułowanych i doświadczonych zawodników, co skłania nas do rozważenia innych opcji niż tylko typowanie zwycięzców. Ze względu na duże doświadczenie uczestników, wskazanie konkretnych faworytów może być trudne.

GalaKSW 80
Data i miejsce wydarzenia17 marca 2023 Regionalne Centrum Sportowe, Lublin
Rekomendowany BukmacherFortuna
Kod promocyjnyGOAL
Walka wieczoru KSW 80Lom-Ali Eskiev vs Robert Ruchała
Prezes zarządu KSWMartin Maria Lewandowski, Maciej Marcin Kawulski

KSW 80 – karta walk

Na gali KSW 80 nie zabraknie pojedynków doświadczonych zawodników, których przebieg nie sposób przewidzieć. Obejrzymy również w akcji kilku debiutantów, jak choćby Bartosza Leśko, który stoczy swoją pierwszą walkę na KSW w wadze średniej. Naprzeciwko siebie staną również dobrze znani publiczności Henrique Da Silva i Oumar Sy. Poniżej prezentujemy pełną kartę walk:

Walka o tymczasowy pas kategorii piórkowej: 

 • 65,8 kg Lom-Ali Eskiev vs Robert Ruchała

Karta główna:

 • 83,9 kg: Tom Breese vs Bartosz Leśko
 • 93 kg: Henrique Da Silva vs Oumar Sy
 • 77,1 kg: Michał Michalski vs Giorgi Kvelidze
 • 56,7 kg: Emilia Czerwińska vs Yasmin Guimaraes
 • 65,8 kg: Wojciech Kazieczko vs Danu Tarchila 
 • 93 kg: Damian Piwowarczyk vs Bartek Gładkowicz
 • 77,1 kg: Kacper Koziorzębski vs Borys Borkowski
 • 61,2 kg: Kamil Szkaradek vs Przemysław Górny
 • 83,9 kg: Mateusz Janur vs Andi Vrtacić

KSW 80 zakłady bukmacherskie

Ofertę na obstawianie KSW 80 znajdziecie u każdego legalnego polskiego bukmachera. Atrakcyjnie pod tym względem prezentuje się propozycja ze strony Fortuny. Bukmacher proponuje interesującą ofertę z wysokimi kursami na dziesięć zapowiedzianych walk.

Aby sprostać oczekiwaniom graczy, poza możliwością typowania zwycięzców walk, Betclic umożliwia także obstawianie liczby rund i sposobu zwycięstwa. Jeśli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera, warto rozważyć jego założenie. W takim razie sprawdź nasz Fortuna kod promocyjny i odbierz bonus powitalny ze specjalnym kodem GOAL.

KSW 80 – kursy w Fortuna

Wiele oczekujemy od walki wieczoru podczas KSW 80, w której zmierzą się Lom-Ali Eskiev i Robert Ruchała. Kursy na zwycięstwo obu zawodników są na ten moment identyczne, co wskazuje, że bukmacherzy spodziewają się wyrównanej walki. Wygrana Eskieva wyceniana jest na 2.08, podczas gdy typ na zwycięstwo Ruchały to są na 1.75. 

Tom Breese jest w oczach bukmacherów faworytem walki z Bartoszem Leśko. Anglik jest zawodnikiem bardziej doświadczonym, który ma zdecydowanie bogatsze CV od swojego rywala. Dlatego też jego zwycięstwo wyceniane jest na 1.47. Typ na wygraną Bartosza Leśko wynosi już natomiast 2.69.

Kursy bukmacherskie na KSW 80
Walka12
Lom-Ali Eskiev vs Robert Ruchała2.081.75
Tom Breese vs Bartosz Leśko1.472.69
Henrique Da Silva vs Oumar Sy3.681.28
Michał Michalski vs Erikas Golubovskis1.353.21
Emilia Czerwińska vs Yasmin Guimaraes1.273.77
Wojciech Kazieczko vs Danu Tarchila1.333.32
Damian Piwowarczyk vs Bartek Gładkowicz1.442.79
Kacper Koziorzębski vs Borys Borkowski1.552.45
Kamil Szkaradek vs Patryk Chrobak1.244.06
Mateusz Janur vs Andi Vrtacić1.343.26
Kursy aktualne na dzień 16 marca godz. 16:00

Typy na KSW 80

W walce wieczoru podczas gali KSW 80 Rober Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskijewem. Obaj zawodnicy mają już spore doświadczenie, choć pod tym względem lepiej prezentuje się rywal Polaka. Ruchała aktualnie zajmuje trzecie miejsce w rankingu KSW w kategorii piórkowej. Zawodnicy dysponują podobnymi warunkami i potencjałem dlatego trudno w tym pojedynku wytypować faworyta. My wierzymy mocno w szanse Polaka i spodziewamy się, że walka potrwa na niemal pełnym dystansie czasowym. Nasz typ: Liczba rozpoczętych rund Więcej niż 3.5 z kursem 1.57. 

Znakomicie zapowiada się również walka Toma Breese’a z  Bartoszem Leśko. Zajmujący czwarte miejsce w rankingu KSW Anglik zawalczy z debiutującym w wadze średniej Polakiem. Z tego też powodu większe szanse na zwycięstwo przyznaje się właśnie Breesemu. W swojej bogatej karierze Tom odniósł piętnaście zwycięstw, z czego tylko jedna walka zakończyła się decyzją sędziowską. Aż osiem razy zdołał pokonać swojego przeciwnika już w pierwszej rundzie. Walczył on dla renomowanych organizacji, takich jak BAMMA, Cage Warriors oraz UFC. Przed dołączeniem do KSW, Tom zdobył i obronił mistrzowski pas holenderskiej organizacji Levels Fight League. Typujemy: 1. zawodnik wygra przed czasem z kursem 1.82.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Najczęściej zadawane pytania o KSW

Gdzie obstawiać KSW?

Gale federacji KSW można obstawiać u każdego legalnego polskiego bukmachera.

Kiedy jest KSW 80?

Gala KSW 80 odbędzie się 17 marca 2023 roku.

Gdzie odbędzie się gala KSW 80?

KSW 80 odbędzie się w Regionalnym Centrum Sportowym w Lublinie.

Komentarze