Fame MMA 18: typy, kursy i karta walk

Włodarze Fame MMA starają się wymyślać coraz to nowe atrakcje, żeby utrzymać zainteresowanie publiczności. Trzeba przyznać, że udaje im się to. Na gali Fame MMA 18 obejrzymy tym razem double-main event, którego gwiazdą będzie Amadeusz "Ferrari" Roślik. Co jeszcze przygotowali dla nas organizatorzy i kto wystąpi na sobotniej gali Fame MMA 18.

Amadeusz "Ferrari" Roślik
Pressfocus Na zdjęciu: Amadeusz "Ferrari" Roślik
 • Łódzka Atlas Arena w sobotę 20 maja gościć będzie galę Fame MMA 18
 • Organizatorzy przygotowali dla nas double-main event, w którym aż dwie walki stoczy Amadeusz “Ferrari” Roślik
 • Zapoznajcie się z naszą zapowiedzią i typami na galę Fame MMA 18
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Fame MMA 18 gdzie obstawiać?

Fame MMA było pierwsza federacją freakfightową w Polsce, która odniosła tak duży sukces komercyjny. Dość szybko ściśle związać z federacją postanowił się bukmacher Betclic. To właśnie on posiada ofertę na obstawianie walk Fame MMA 18 na wyłączność. Betclic dba o to, żeby oferta przyciągała graczy i gwarantowała im wiele możliwości do obstawiania. Dlatego też w Betclic znajdziecie wiele zdarzeń związanych z sobotnią galą. 

Jeśli założycie konto w Betclic za pośrednictwem naszej strony, będziecie mogli skorzystać z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. To oferta dla nowych graczy, którzy w trakcie rejestracji podadzą kod promocyjny.

Promocja na FAME MMA 18Zakład bez ryzyka do 200 zł
Bukmacher Fame MMABetclic
Kod promocyjny na Fame MMAFAMEMAX

Obstawianie Fame MMA 18 przez czytelników Goal.pl

Która walka wzbudza największe zainteresowanie?
Ferrari vs Dubiel 76%
Marcoń vs Daro Lew 13%
Dzinold vs Sutonator 11%
172+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Ferrari vs Dubiel
 • Marcoń vs Daro Lew
 • Dzinold vs Sutonator

Fame MMA 18: karta walk

Organizatorzy Fame MMA 18 przygotowali dla nas aż 10 walk. Przede wszystkim zobaczymy aż dwie walki wieczoru, a w obu zawalczy Amadeusz “Ferrari” Roślik. Najpierw zmierzy się on z Kacprem Błońskim, a następnie z Kubą Dubielem. Oprócz tego znów zobaczymy w oktagonie Martę Linkiewicz. Jej rywalką będzie Ewa Brodnicka. Zapowiada się zatem wyrównane starcie. Poniżej prezentujemy pełną kartę walk Fame MMA 18.

Fame MMA 18 – Double main event:

 • Marcin Dubiel – Amadeusz Ferrari Roślik / MMA
 • Kacper Crusher Błoński – Amadeusz Ferrari Roślik / MMA

Fame MMA 18 karta główna:

 • Marta Linkimaster Linkiewicz – Ewa Kleo Brodnicka /MMA
 • Dawid Dzinold Rzeźnik – Robert Sutonator Pasut / K-1, małe rękawice
 • Maksymilian Wiewiórka – Arkadiusz Tańcula / MMA – walka o pas do 84 kg
 • Tomasz Zadyma Gromadzki – Alan Kwieciński / MMA
 • Michał Wampir Pasternak – Piotr Szeli Szeliga / K-1, małe rękawice
 • Natan Pierzasty Marcoń vs Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk / MMA

Fame MMA 18 – karta wstępna:

 • Elizabeth Lizi Anorue – Dominika Rybak / MMA
 • Mateusz Spysiński – Jakub Paramaxil Frączek / MMA

Fame MMA 18 – zakłady bukmacherskie

Podobnie jak pozostałe gale freakfightowe w Polsce, również federacja Fame MMA jest ściśle związana z konkretnym bukmacherem. W przypadku Fame MMA jest to Betclic. Tylko u niego możecie obstawiać walki z sobotniej gali Fame MMA 18. 

Betclic przygotował dla swoich użytkowników atrakcyjną ofertę na okazję gali Fame MMA 18. Możliwości obstawiania jest wiele, dlatego dobrze jest odpowiednio przeanalizować propozycję od bukmachera i sprawdzić jakie zdarzenia oferuje. Przede wszystkim jednak należy posiadać konto na Betclic. Najlepiej, jeśli założycie je z naszym kodem promocyjnym FAMEMAX. Wówczas otrzymacie dodatkowo bonus powitalny.

Fame MMA 18: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na poszczególne walki z gali Fame MMA 18 prezentują się bardzo okazale. Warto zatem przyjrzeć się bliżej przyjrzeć się przede wszystkim kursom na walki w double-main event. Amadeusz “Ferrari” Roślik jest faworytem walki z Kacprem Błońskim. Kurs na Ferrariego to 1.38, a na jego rywala 2.50. W swojej drugiej walce Roślik nie jest już jednak faworytem. Kurs na jego wygraną z Dubielem to aż 2.68. 

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się również starcie popularnych w mediach społecznościowych Natana Marconia i Dariusza ” Daro Lwa” Kaźmierczuka. Faworytem jest dużo młodszy Marcoń, którego zwycięstwo jest wyceniane na 1.28. Typ na wygraną Daro Lwa to aż 3.00

Fame MMA 18: typy bukmacherskie

Coraz więcej graczy decyduje się na wrzucanie na swoje kupony właśnie walk z Fame MMA. Co zatem warto obstawiać? Na papierze na dość wyrównane zapowiada się starcie Dawida “Dzinolda” Rzeźnika z Robertem “Sutonatorem” Pasutem. Sutonetor od czasu walki z Jackiem Murańskim dużo trenuje i wygląda pod względem fizycznym lepiej od rywala. Wiele wskazuje na to, że dla Dzinolda walka może być nie lada przeprawą. Sugerujemy typowanie zwycięstwa Roberta Pasuta z kursem 1.75. 

Sprawdźcie też typy na Fame MMA 18, które przygotowała redakcja zagranie.com.

Po raz kolejny podczas gali Fame MMA będziemy świadkami walki Alana Kwiecińskiego. Popularny w mediach społecznościowych Alanek znany jest z dość olewczego podejścia do swoich pojedynków, z których większość przegrał. Na Fame MMA 18 przyjdzie mu zmierzyć się z doświadczonym pięściarzem. Przewagą Tomasza Gromadzkiego jest na pewno stójka i raczej będzie on starał się unikać obaleń. Jeśli mu się to uda, wygrana nie powinna stanowić problemu. Typujemy, że walka nie potrwa na pełnym dystansie. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.45.

Betclic

Aż do 200 zł

Zakład bez ryzyka

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Najczęściej zadawane pytania:

Kiedy odbędzie się gala FAME MMA 18?

Gala FAME MMA 18 odbędzie się 20 maja 2023 roku w Łodzi.

Gdzie można obstawiać walki FAME MMA 18?

Walki z Fame MMA 18 obstawiać można tylko na Betclic. Z kodem promocyjnym FAMEMAX odbierzesz zakład bez ryzyka do 200 zł w Betclic.

Komentarze