REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminEkskluzywny Betclic kod promocyjny: GOALPL


Rozpoczynając grę u jakiegokolwiek bukmachera warto rozejrzeć się za jak najlepszą ofertą powitalną. W przypadku zakładów bukmacherskich Betclic kod musisz podać już na etapie rejestracji konta gracza. Wspomniany kod otworzy Ci drogę do jak najlepszej oferty powitalnej, bonusów oraz promocji przygotowanych przez bukmachera.

Bonus powitalny Betclic do 550 zł
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulaminOdbierz specjalne 550 zł
Jak działa kod promocyjny Betclic?


W Betclic kod promocyjny 2020 pozwala Ci otworzyć także drogę do dedykowanych ofert w przyszłości. Do takich promocji zalicza się chociażby freebet, który co prawda nie znajduje się w oficjalnej ofercie Betclic, ale z doświadczenia wiemy, że potrafi być przyznawany najaktywniejszym graczom.

Bardzo istotną informacją jest fakt, że kod bonusowy wpisać możesz tylko i wyłącznie na etapie rejestracji swojego konta. Nie masz możliwości zrobienia tego później - tuż po otworzeniu konta, czy nawet w późniejszym czasie. Warto zatem wpisać prawidłowy i co najważniejsze - aktualny kod bonusowy Betclic.

Rejestracji w Betclic dokonujesz po kliknięciu przycisku “Zaloguj się” w prawym górnym rogu strony internetowej. Opcjonalnie możesz zrobić to również za pośrednictwem aplikacji mobilnej, czy wersji mobilnej strony. Kod bonusowy działa zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej oraz uprawnia do skorzystania z tych samych promocji.

Po kliknięciu przycisku “Zaloguj się” ujrzysz wyskakujące okienko, w którym klikasz “Zarejestruj się”. Do wypełnienia będziesz miał prosty i intuicyjny formularz rejestracyjny. W pierwszym kroku wprowadzisz swoje podstawowe dane, jak na przykład imię i nazwisko oraz numer PESEL.

Druga faza rejestracji to uzupełnienie danych adresowych. W trzeciej oprócz utworzenia nazwy użytkownika i hasła do logowania, będziesz miał możliwość wpisania kodu bonusowego. Upewnij się, czy wpisujesz kod we właściwym miejscu - na samym dole strony, w widocznym okienku “kod promocyjny”.

Nie ma znaczenia, czy kod wpiszesz małymi, czy wielkimi literami. Bukmacher sprawdza tylko jego poprawność. Musisz zatem zawrzeć wszystkie litery i cyfry, które zawiera kod bonusowy.

Jaki jest kod promocyjny Betclic?


Dowiedziałeś się już do czego służy kod. Czas byś poznał teraz odpowiedź na pytanie: jak brzmi w Betclic kod promocyjny? Otóż aktualnie obowiązujący kod w zakładach bukmacherskich Betclic to: GOALPL.

Kod promocyjny pozwoli Ci na odebranie oferty powitalnej, promocji dla graczy, a także zwiększy szansę na otrzymanie od bukmachera Betclic darmowego zakładu. O szczegółach piszemy w kolejnej części naszego artykułu.


Specjalny Bonus powitalny


Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus powitalny dla czytelników Goal.pl. To cashback, czyli innymi słowy zakład bez ryzyka. Opiewa on na maksymalną kwotę 550 złotych.

Aby go otrzymać, musisz dokonać rejestracji na stronie betclic.pl, najlepiej też byś w trakcie rejestracji wpisał podany wyżej kod promocyjny. Następnie dokonaj depozytu i postaw swój pierwszy zakład.

To właśnie pierwszy zakład bierze udział w promocji nazwanej cashback. Jeżeli trafiłeś zakład, wówczas możesz cieszyć się z wygranej. W przypadku niepowodzenia nie masz powodów do rozpaczania, gdyż bukmacher zwróci Ci pieniądze za postawiony kupon.

Nie zdziw się, jeżeli obstawiłeś za 200 złotych, a bukmacher odda Ci nieco mniej środków. Dzieje się tak dlatego, że przy zwrocie Betclic odlicza należny podatek. W związku z tym, by otrzymać maksymalny bonus w postaci zwrotu 550 złotych, musisz zawrzeć swój pierwszy zakład za kwotę 602 złotych.

Jeżeli ów zakład nie powiódł się i otrzymałeś zwrot, to nie możesz od razu też wypłacić środków na swój rachunek bankowy. Dokonać tego możesz dopiero, gdy obrócisz przyznanym bonusem sześciokrotnie, po minimalnym kursie wynoszącym 2.00.

Przyznanym bonusem możesz za to swobodnie obstawiać - korzystając z pełnej oferty bukmachera Betclic. Mowa tutaj o zakładach przedmeczowych, na żywo, czy sportach wirtualnych. Również wybór, nazwijmy to, realnych sportów jest dowolny. Możesz obstawiać to, co lubisz, czy to, w czym czujesz się mocny. Począwszy od piłki nożnej, siatkówki, tenisa, a skończywszy chociażby na sportach walki, żeglarstwie, czy kolarstwie szosowym.


550 zł z kodem GOALPL


Inne bonusy


Oprócz wspomnianej wyżej oferty powitalnej, bukmacher Betclic przygotował również dla graczy inne bonusy. Rozróżnić możemy dwa rodzaje promocji - stałe oraz okresowe. Pierwsze z nich dostępne są cały czas na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej Betclic. Wśród nich wyróżnić możemy:

BOOST, czyli promocja polegająca na podwyższeniu kursów. W jej ramach bukmacher Betclic podwyższa kursy dla najciekawszych wydarzeń. Spotkania biorące udział w promocji oznaczone są na stronie, jak i w aplikacji mobilnej ikoną żółtej rakiety.

Ciekawostką jest fakt, że codziennie znajdziemy co najmniej kilka takich spotkań w ofercie bukmachera. Nie ma tutaj żadnych wymagań dotyczących obrotu, czy stawki minimalnej. Po prostu wystarczy, że postawisz zakład z oferty i już masz szansę wygrać kilkanaście procent więcej niż u konkurencji.

MULTI+ to z kolei promocja Betclic, która dotyczy kuponów wielokrotnych. W ramach promocji do takich zaliczają się kupony, które posiadają minimum pięć zdarzeń. W tym przypadku również nie musisz wnosić zakładu o określonej minimalnej stawce, czy dokonywać jakiegokolwiek obrotu. Wystarczy, że na twoim kuponie znajdzie się minimum pięć (lub też więcej) zdarzeń oznaczonych wyraźnym logiem MULTI+.

Zasady promocji MULTI+ prezentują się następująco:
  • Dla kuponów z 5 zdarzeniami Betclic powiększa ewentualną wygraną o 7%
  • Przy 6 zdarzeniach twoja wygrana zwiększa się o 14%
  • 7 zdarzeń to wygrana wyższa o 20%
  • 25% wzrostu wygranej gwarantuje kupon z 8 zdarzeniami
  • Dla 9 zdarzeń bukmacher przewidział zwiększenie potencjalnej wygranej o 30%
  • Okrągłe 10 zdarzeń na twoim kuponie, to wygrana większa o 35%
  • Wysłałeś kupon zawierający 11 zdarzeń? Betclic zwiększy twoją wygraną o 40%
  • 12 zdarzeń to wygrana większa o 45%
  • Aż o połowę wzrasta potencjalna wygrana w przypadku kuponów zawierających 13 i więcej zdarzeń.


Drugim rodzajem promocji spotykanych na stronach Betclic są promocje okresowe. Dotyczą one zazwyczaj najważniejszych wydarzeń sportowych. Mowa tutaj o Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, meczach reprezentacji Polski, piłkarskiej Lidze Mistrzów, czy Lidze Europy. Doceniane również są dyscypliny takie jak siatkówka, czy tenis - zwłaszcza turnieje zaliczane do Wielkiego Szlema.

W ramach promocji okresowych bukmacher proponuje zwiększenie kursów lub darmowe zakłady. Freebety przyznawane są za postawienie określonej liczby zakładów po minimalnej stawce zaproponowanej przez Betclic.

Jak widać, oferta promocyjna Betclic jest bardzo bogata i stale się poszerza. Już spoglądając na standardową propozycję bonusów dla graczy można być zadowolonym. Dochodzi do tego oferta okresowa, która jest świetnym urozmaiceniem.

Nie tylko pozwala być graczom na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami sportowymi, ale również zwiększa ich wygrane, czy pozwala otrzymać darmowe zakłady. Z całą pewnością warto rozważyć grę u bukmachera Betclic, gdyż to nie tylko świetna oferta zakładów, ale także absolutny top pod względem promocji dla graczy.


Odbierz specjalne 550 zł