REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminEkskluzywny Betclic kod promocyjny: GOALPL i ESPORTGOALPL


Rozpoczynając grę u jakiegokolwiek bukmachera warto rozejrzeć się za jak najlepszą ofertą powitalną. W przypadku zakładów bukmacherskich Betclic kod musisz podać już na etapie rejestracji konta gracza. Obecnie do wyboru mamy aż dwa kody promocyjne - sam możesz wybrać, który bonus powitalny bardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to oferty!

Bonus powitalny Betclic do 550 zł
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulaminOdbierz specjalne 550 zł
Jak działa kod promocyjny Betclic?


W Betclic kod promocyjny 2020 pozwala Ci otworzyć także drogę do dedykowanych ofert w przyszłości. Do takich promocji zalicza się chociażby freebet, który co prawda nie znajduje się w oficjalnej ofercie Betclic, ale z doświadczenia wiemy, że potrafi być przyznawany najaktywniejszym graczom.

Bardzo istotną informacją jest fakt, że kod bonusowy wpisać możesz tylko i wyłącznie na etapie rejestracji swojego konta. Nie masz możliwości zrobienia tego później - tuż po otworzeniu konta, czy nawet w późniejszym czasie. Warto zatem wpisać prawidłowy i co najważniejsze - aktualny kod bonusowy Betclic.

Rejestracji w Betclic dokonujesz po kliknięciu przycisku “Zaloguj się” w prawym górnym rogu strony internetowej. Opcjonalnie możesz zrobić to również za pośrednictwem aplikacji mobilnej, czy wersji mobilnej strony. Kod bonusowy działa zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej oraz uprawnia do skorzystania z tych samych promocji.

Po kliknięciu przycisku “Zaloguj się” ujrzysz wyskakujące okienko, w którym klikasz “Zarejestruj się”. Do wypełnienia będziesz miał prosty i intuicyjny formularz rejestracyjny. W pierwszym kroku wprowadzisz swoje podstawowe dane, jak na przykład imię i nazwisko oraz numer PESEL.

Druga faza rejestracji to uzupełnienie danych adresowych. W trzeciej oprócz utworzenia nazwy użytkownika i hasła do logowania, będziesz miał możliwość wpisania kodu bonusowego. Upewnij się, czy wpisujesz kod we właściwym miejscu - na samym dole strony, w widocznym okienku “kod promocyjny”.

Nie ma znaczenia, czy kod wpiszesz małymi, czy wielkimi literami. Bukmacher sprawdza tylko jego poprawność. Musisz zatem zawrzeć wszystkie litery i cyfry, które zawiera kod bonusowy.

Jaki jest kod promocyjny Betclic?


Dowiedziałeś się już do czego służy kod. Czas byś poznał teraz odpowiedź na pytanie: jak brzmi w Betclic kod promocyjny? Otóż aktualnie, jak już wspomnieliśmy, są aż dwa obowiązujące kody! Każdy z nich da Ci możliwość skorzystania z zupełnie innej, ale równie opłacalnej promocji.

Kod promocyjny pozwoli Ci na odebranie oferty powitalnej, promocji dla graczy, a także zwiększy szansę na otrzymanie od bukmachera Betclic darmowego zakładu. O szczegółach piszemy w kolejnej części naszego artykułu.


Specjalny Bonus powitalny na dwa sposoby


Bukmacher Betclic przygotował dla czytelników Goal.pl aż dwie możliwości odebrania bonusu powitalnego. Obie to cashback, czyli innymi słowy zakład bez ryzyka. Ale oczywiście istnieją pomiędzy tymi opcjami różnice! Teraz przeanalizujemy dla Ciebie obie wersje, abyś mógł wybrać tę, która najbardziej będzie pasować do Twojego stylu gry. Wolisz ryzykować czy grać na luzie? Obstawiasz esport czy niekoniecznie? Zaraz odpowiesz sobie na te pytania.

Kod promocyjny GOALPL: cashback 550 zł z warunkiem obrotu


Bonus za ten kod bonusowy opiewa na maksymalną kwotę 550 złotych.

Cashbackiem, czyli w praktyce ubezpieczeniem od przegranej jest objęty Twój pierwszy zakład postawiony w serwisie. Jeżeli trafiłeś zakład, wówczas możesz cieszyć się z wygranej. W przypadku niepowodzenia nie masz powodów do rozpaczania, gdyż bukmacher zwróci Ci pieniądze za postawiony kupon.

Nie zdziw się, jeżeli obstawiłeś za 200 złotych, a bukmacher odda Ci nieco mniej środków. Dzieje się tak dlatego, że przy zwrocie Betclic odlicza należny podatek. W związku z tym, by otrzymać maksymalny bonus w postaci zwrotu 550 złotych, musisz zawrzeć swój pierwszy zakład za kwotę 602 złotych.

Jeżeli ów zakład nie powiódł się i otrzymałeś zwrot, to nie możesz od razu też wypłacić środków na swój rachunek bankowy. Dokonać tego możesz dopiero, gdy obrócisz przyznanym bonusem sześciokrotnie, po minimalnym kursie wynoszącym 2.00.

Przyznanym bonusem możesz za to swobodnie obstawiać - korzystając z pełnej oferty bukmachera Betclic. Mowa tutaj o zakładach przedmeczowych, na żywo, czy sportach wirtualnych. Również wybór, nazwijmy to, realnych sportów jest dowolny. Możesz obstawiać to, co lubisz, czy to, w czym czujesz się mocny. Począwszy od piłki nożnej, siatkówki, tenisa, a skończywszy chociażby na sportach walki, żeglarstwie, czy kolarstwie szosowym.

Aby go otrzymać, musisz dokonać rejestracji na stronie betclic.pl, koniecznie wpisz też w trakcie rejestracji podany wyżej kod promocyjny. Następnie dokonaj depozytu i postaw swój pierwszy zakład.


550 zł z kodem GOALPL


Kod promocyjny ESPORTGOALPL: cashback 50 zł bez obrotu na esport


Alternatywą dla opisanego powyżej kodu bonusowego jest ESPORTGOALPL, czyli kod promocyjny, za który Betclic da Ci bonus w formie ubezpieczenia 50 zł na zakłady na esport. Pewnie zastanawiasz się teraz, co to ma być za wybór - 550 zł czy 50 zł!? Decyzja jest chyba oczywista? Lepiej poczekaj, bo kod na 50 zł ma swoje plusy.

Ten bonus działa na podobnej zasadzie, tutaj również otrzymujesz ubezieczenie na kwotę netto pierwszego zakładu postawionego na Betclic. To oznacza, że dostaniesz zwrot tylko 88% postawionej kwoty, co dobrze wziąć pod uwagę. O ile jednak w przypadku bonusu 550 zł po zwrocie kasy będziesz musiał spełnić warunek obrotu, to tutaj nie ma takich ograniczeń.

Kiedy już otrzymasz zwrot swoich pięciu dyszek, będziesz mógł od razu wypłacić je na konto bankowe albo kontynuować obstawianie na normalnych warunkach. Jak widzisz wybór wcale nie jest taki prosty! Pamiętaj tylko, że kod na cashback 50 zł jest przeznaczony wyłącznie do obstawiania esportu.


50 zł zwrotu z kodem ESPORTGOALPL


Inne bonusy


Oprócz wspomnianej wyżej oferty powitalnej, bukmacher Betclic przygotował również dla graczy inne bonusy. Rozróżnić możemy dwa rodzaje promocji - stałe oraz okresowe. Pierwsze z nich dostępne są cały czas na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej Betclic. Wśród nich wyróżnić możemy:

BOOST, czyli promocja polegająca na podwyższeniu kursów. W jej ramach bukmacher Betclic podwyższa kursy dla najciekawszych wydarzeń. Spotkania biorące udział w promocji oznaczone są na stronie, jak i w aplikacji mobilnej ikoną żółtej rakiety.

Ciekawostką jest fakt, że codziennie znajdziemy co najmniej kilka takich spotkań w ofercie bukmachera. Nie ma tutaj żadnych wymagań dotyczących obrotu, czy stawki minimalnej. Po prostu wystarczy, że postawisz zakład z oferty i już masz szansę wygrać kilkanaście procent więcej niż u konkurencji.

MULTI+ to z kolei promocja Betclic, która dotyczy kuponów wielokrotnych. W ramach promocji do takich zaliczają się kupony, które posiadają minimum pięć zdarzeń. W tym przypadku również nie musisz wnosić zakładu o określonej minimalnej stawce, czy dokonywać jakiegokolwiek obrotu. Wystarczy, że na twoim kuponie znajdzie się minimum pięć (lub też więcej) zdarzeń oznaczonych wyraźnym logiem MULTI+.

Zasady promocji MULTI+ prezentują się następująco:
  • Dla kuponów z 5 zdarzeniami Betclic powiększa ewentualną wygraną o 7%
  • Przy 6 zdarzeniach twoja wygrana zwiększa się o 14%
  • 7 zdarzeń to wygrana wyższa o 20%
  • 25% wzrostu wygranej gwarantuje kupon z 8 zdarzeniami
  • Dla 9 zdarzeń bukmacher przewidział zwiększenie potencjalnej wygranej o 30%
  • Okrągłe 10 zdarzeń na twoim kuponie, to wygrana większa o 35%
  • Wysłałeś kupon zawierający 11 zdarzeń? Betclic zwiększy twoją wygraną o 40%
  • 12 zdarzeń to wygrana większa o 45%
  • Aż o połowę wzrasta potencjalna wygrana w przypadku kuponów zawierających 13 i więcej zdarzeń.


Drugim rodzajem promocji spotykanych na stronach Betclic są promocje okresowe. Dotyczą one zazwyczaj najważniejszych wydarzeń sportowych. Mowa tutaj o Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, meczach reprezentacji Polski, piłkarskiej Lidze Mistrzów, czy Lidze Europy. Doceniane również są dyscypliny takie jak siatkówka, czy tenis - zwłaszcza turnieje zaliczane do Wielkiego Szlema.

W ramach promocji okresowych bukmacher proponuje zwiększenie kursów lub darmowe zakłady. Freebety przyznawane są za postawienie określonej liczby zakładów po minimalnej stawce zaproponowanej przez Betclic.

Jak widać, oferta promocyjna Betclic jest bardzo bogata i stale się poszerza. Już spoglądając na standardową propozycję bonusów dla graczy można być zadowolonym. Dochodzi do tego oferta okresowa, która jest świetnym urozmaiceniem.

Nie tylko pozwala być graczom na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami sportowymi, ale również zwiększa ich wygrane, czy pozwala otrzymać darmowe zakłady. Z całą pewnością warto rozważyć grę u bukmachera Betclic, gdyż to nie tylko świetna oferta zakładów, ale także absolutny top pod względem promocji dla graczy.


Odbierz specjalne 550 zł