300 zł od Superbet za trafiony typ 1X2 na dowolny mecz Ekstraklasy!

Mistrz Polski i ostatni spadkowicz z PKO BP Ekstraklasy wciąż jest niewiadomy! W ostatniej kolejce kibiców czekają więc wielkie emocje. Superbet przygotował specjalny bonus 300 zł dla fanów naszej ligi. Sprawdź szczegóły!

PKO Ekstraklasa
fot. Imago / Mikołaj Barbanell Na zdjęciu: PKO Ekstraklasa
Superbet
Kurs 150.00
Dowolny zakład 1X2 w ostatniej kolejce Ekstraklasy
  • W sobotę 25 maja rozegrana zostanie 34. kolejka, ostatnia w sezonie, kolejka PKO BP Ekstraklasy
  • Superbet przygotował promocję, w której za trafiony typ 1X2 na dowolny mecz naszej ligi można zgarnąć bonus 300 zł
  • Skorzystanie z oferty Superbet gwarantuje rejestracja z kodem GOAL

Bonus 300 zł od Superbet za dowolny zakład 1X2 w Ekstraklasie

Superbet przygotował wielką promocję na finałową kolejkę PKO BP Ekstraklasy. Można dzięki niej zgarnąć bonus w wysokości 300 zł, a wystarczy trafiony typ 1X2 na dowolny mecz tej serii gier! Żeby skorzystać z oferty, należy zarejestrować się w Superbet z kodem GOAL i spełnić kilka prostych kroków, które wyjaśniamy poniżej.

Superbet - promocja na 34. kolejkę Ekstraklasy

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL lub kliknij w powyższy banner
  2. W procesie rejestracji zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać do depozytu co najmniej 50 zł
  4. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta jako typ 1X2 w dowolnym meczu 34. kolejki Ekstraklasy
  5. Minimalna stawka zakładu to 2 zł
  6. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz bonus w wysokości 300 zł

Ostatnia kolejka PKO BP Ekstraklasy. Kto zdobędzie mistrzostwo Polski?

W finałowej serii gier PKO BP Ekstraklasy rozstrzygną się zarówno losy mistrzostwa Polski jak i poznamy ostatniego spadkowicza. O tytuł wciąż – choć korespondencyjnie – walczą Jagiellonia Białystok oraz Śląsk Wrocław, które mają po 60 punktów. Zespół z Podlasia zmierzy się na własnym stadionie z Wartą Poznań, a ekipa z Dolnego Śląska na wyjeździe z ustępującym mistrzem, Rakowem Częstochowa. Aby Wojskowi mogli liczyć na tytuł, muszą osiągnąć lepszy wynik niż liderująca Jagiellonia. A więc: w przypadku wygranej Śląska, Jagiellonia musi przegrać lub zremisować, jeśli Śląsk zremisuje, może już liczyć tylko na porażkę “Jagi”. Zwycięstwo białostoczan gwarantuje więc im mistrzowski tytuł!

34. kolejka PKO BP Ekstraklasy. Kto spadnie do 1. ligi?

Również w dole tabeli jest ciekawie. Już we wcześniejszych kolejkach degradacji nie udało się uniknąć beniaminkom: Ruchowi Chorzów i ŁKS-owi Łódź. O pozostanie w lidze walczą wciąż Radomiak Radom, Puszcza Niepołomice, Warta Poznań oraz Korona Kielce. Sytuacja jest dość prosta: ekipę ze stolicy Świętokrzyskiego urządza tylko wyjazdowa wygrana z Lechem Poznań i liczenie na korzystne wyniki spotkań bezpośrednich rywali. Czy kielczanom uda się utrzymać w lidze? Tego dowiemy się w sobotę około godz. 19:30.

Warunki bonusu 300 zł za trafiony typ 1X2 w ostatniej kolejce PKO BP Ekstraklasy

Na początku trzeba zaznaczyć, że bonus 300 zł za wytypowanie rozstrzygnięcia 1X2 w ostatniej kolejce PKO BP Ekstraklasy będą mogli zdobyć tylko nowi gracze Superbet, którzy zarejestrują się z kodem GOAL i spełnią wcześniej podane kroki. Przede wszystkim należy dokonać wpłaty 50 zł i postawić kupon SOLO na rezultat dowolnego meczu naszej najlepszej ligi.

Według regulaminu promocji środki bonusowe będą przelane na konto depozytowe gracza tylko w przypadku, gdy ten dokona trzykrotnego obrotu. Nagrodę można wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (pojedyncze lub AKO) z minimalnym kursem kuponu 1.91.

Jak znaleźć ten bonus?

Promocja Superbet na bonus 300 zł za trafiony typ 1X2 na dowolny mecz 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy jest skierowana do czytelników Goal.pl. Dlatego możesz z niej skorzystać, klikając w jeden z linków lub bannerów w tym artykule. Następnie wystarczy rejestracja z kodem GOAL.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze