REKLAMA
REKLAMA

Ledley King nowym asystentem Mourinho

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Sky Sports  |  06.08.2020 18:31
Ledley King nowym asystentem Mourinho

Jose Mournho  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Były kapitan Tottenhamu Hotspur, Ledley King, wraca do pracy w londyńskim klubie. W czwartek potwierdzono w oficjalnym komunikacie, że będzie on asystentem menedżera Jose Mourinho.

W czasie swojej piłkarskiej kariery King grał dla Kogutów przez trzynaście sezonów. W tym czasie rozegrał 323 mecze. Wygrał w 2006 roku Puchar Ligi. Po zakończeniu kariery sześć lat później został ambasadorem klubu.

Powrót legendy Tottenhamu


Teraz King dołączy do sztabu szkoleniowego Jose Mourinho. Zastąpi on tym samym Ricardo Formosinho, który opuścił Tottenham po zakończeniu ligowego sezonu. Był on asystentem trenera i analitykiem.

- Jestem niezwykle zadowolony mogąc przywitać Ledleya w naszym zespole. Będziemy wspólnie przygotowywać zespół do sezonu - powiedział Mourinho.

Tottenham chce wrócić do Ligi Mistrzów


- Relacje Ledleya z tym klubem są i kibicami są doskonałe. Wszyscy doceniają to, jak wiele osiągnął w Tottenhamie zarówno na boisku, jak i poza nim - dodał menedżer.

Tottenham zakończył miniony sezon angielskiej Premier League na rozczarowującej szóstej pozycji. W nadchodzących rozgrywkach Koguty będą celować w pierwszą czwórkę i powrót do Ligi Mistrzów.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco