REKLAMA
REKLAMA

Koreańczyk z Valencii zagra w Ligue 1?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: L'Equipe  |  10.05.2020 11:06
Koreańczyk z Valencii zagra w Ligue 1?

Ligue 1

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Lee Kang-in w przyszłym sezonie zagra we francuskiej Ligue 1? Ofensywny pomocnik Valencii znajduje się na celowniku dwóch tamtejszych klubów - Olympique Marsylia i OGC Nice.

19-letni Koreańczyk w klubie z Walencji przebywa od 2011 roku, kiedy trafił do jej szkółki z Incheon United. Po udanych występach w zespołach młodzieżowych oraz drugiej drużynie, w styczniu 2019 roku trafił do kadry pierwszego zespołu.

Od tamtej pory w pierwszej drużynie Valencii rozegrał 29 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając jednego gola. W obecnym sezonie wystąpił w 18 spotkaniach, w tym w jedenastu ligowych. Zwykle pojawiał się jednak na boisku z ławki rezerwowych.

Marsylia i Nice kandydatami do jego sprowadzenia


Jak informuje L'Equipe, utalentowany Koreańczyk jest jednym z celów transferowych Olympique Marsylia, której przedstawiciele podjęli już nawet pierwsze kroki w celu jego sprowadzenia. W grę wchodzi oczywiście wypożyczenie, z ewentualną opcją definitywnego transferu.

Francuski dziennik sportowy informuje również, że Lee Kang-in znajduje się także w notesach przedstawicieli OGC Nice, ale w tym przypadku na razie nie doszło jeszcze do żadnych rozmów.

Lee Kang-in jest aktualnie wyceniany na około 15 milionów euro.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy