REKLAMA
REKLAMA

Alisson: Jestem na dobrej drodze

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  25.09.2019 14:39
Alisson: Jestem na dobrej drodze

Alisson  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Bramkarz Liverpoolu Alisson Becker przyznaje, że jest coraz bliżej powrotu na boisko po przerwie spowodowanej kontuzją łydki.

Alisson doznał urazu w meczu 1. kolejki Premier League przeciwko Norwich City.

- Jestem na dobrej drodze, myślę, że jesteśmy już bliżej mety. Mogę wyjść na zewnątrz na boisko, aby wykonać pewne ćwiczenia bramkarskie i czuję się bardzo dobrze. Czuję się pewny siebie i myślę, że teraz chodzi tylko o to, aby odzyskać całą moc, całą pewność siebie, by wrócić i robić to, co kocham – powiedział Alisson.

- Postęp jest ogromny, bo gdybym spojrzał wstecz, dwa tygodnie temu nie mogłem nawet normalnie schodzić. Teraz biegam i skaczę, skaczę na mojej prawej nodze, która była kontuzjowana, więc naprawdę się cieszę – kontynuował.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

Lotnik | 25.09.2019 19:22

Wracaj Mistrzu, mam nadzieję, że z Tobą w bramce wróci gra na 0 z tyłu. Nie mam nic do Adriana, ale Ali to wyższy poziom.

mr_roba | 25.09.2019 20:02

Adrian godnie go zastępuje.
Szczerze mówiąc to aż tak Alissona bym nie hołubił.
Ale powrotu do zdrowia i formy jak najbardziej życzę.

Pepe12LFC | 26.09.2019 08:29

Adrian go dobrze zastępuje, ale jak by nie było to najlepszy bramkarz na świecie( patrz nagroda FIFA). O tyle ma komfort, ze nie musi się spieszyć z powrotem bo Adrian daje radę, wiec jego wprowadzenie do pełnych obciążeń jest stopniowe, szczególnie, ze chodzi o kontuzje łydki, gdzie jak wiadomo u bramkarza jest bardzo ważna /goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy