Liverpool triumfuje na Stamford Bridge!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  22.09.2019 19:24

Juergen Klopp  |  fot. Grzegorz Wajda

Szóste zwycięstwo w szóstym meczu Premier League w tym sezonie odniósł Liverpool, który w niedzielnym hicie pokonał na wyjeździe 2:1 londyńską Chelsea.

Spotkanie na Stamford Bridge świetnie ułożył się dla podopiecznych Juergena Kloppa, którzy w 14. minucie objęli prowadzenie. Po odegraniu Salaha z rzutu wolnego, potężnym uderzeniem sprzed pola karnego Kepę pokonał Trent Alexander-Arnold.

W kolejnych minutach do głosu dochodzili gospodarze. W 24. minucie do wyrównania mógł doprowadzić Abraham, ale przegrał pojedynek sam na sam z Adrianem. Trzy minuty później piłkę w bramce Liverpoolu umieścił Azpiliceuta, ale gol ostatecznie nie został uznany przez sędziego ze względu na spalonego.

Tymczasem w 30. minucie The Reds podwyższyli na prowadzenie na 2:0. Po dośrodkowaniu Robertsona z rzutu wolnego, do piłki dopadł Roberto Firmino i strzałem głową trafił do siatki.

Na początku drugiej połowy Liverpool miał kolejne swoje sytuacje, ale w bramce Chelsea świetnie spisywał się Kepa. Chelsea nie zamierzała również rezygnować z walki. W 71. minucie drużynie Franka Lamparda udało się zdobyć kontaktowego gola. Indywidualną akcję, zakończoną celnym uderzeniem przeprowadził Kante.

Było to jednak wszystko na co było stać Chelsea w tym meczu. Tym samym kolejne zwycięstwo na swoje konto zapisał Liverpool.

Chelsea FC – Liverpool FC 0:2 (0:2)

0:1 Alexander-Arnold 14'
0:2 Firmino 30'

Chelsea – Tomori, Kovacić
Liverpool – Alexander-Arnold, Fabinho, Milner

Chelsea:  Kepa – Azpilicueta, Christensen (42' Zouma), Tomori, Emerson (18' Alonso) – Kante, Jorginho, Kovacić – Willian, Abraham (76' Batshuayi), Mount

Liverpool: Adrian – Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson – Wijnaldum, Fabinho, Henderson (84' Lallana) – Salah (90+2' Joe Gomez), Firmino, Mane (72' Milner)

Sytuacje w meczu byly + ten minimalny spalony Mounta
Kontuzje niestety nie napawaja optymizmem, wypada dunczyk pewnie na miesiac, z Emersonem wielka niewiadoma. Abraham chyba tez moze miec drobny uraz chociaz licze ze bedzie gotowy na kolejny mecz.
Brak skutecznosci to jedno, ale ja wole przegrac w takim stylu niz zremisowac i grac tak jak z Leicester druga polowe.

Pozdrawiam prawdziwych fanow LFC, prawdziwych a nie takie cioty jak Scouser

TataDrukarni | 22.09.2019 19:28

Kolejny mecz wydrukowany dla liverpoolu. Kto uważa inaczej nie zna się na piłce albo po prostu nie ogląda meczów i wiedzę czerpie z livescore'a.

Szmuggi | 22.09.2019 19:29

Pierwsza połowa z przewagą LFC ale w drugiej Chelsea pokazała charakter! Bardzo ciężka końcówka a Chelsea jak Pudzian tanio skóry nie sprzedała :)
Pozdrawiam

mack | 22.09.2019 19:30

Już się tu nie udzielam, ale chciałem tylko napisać, że trzymam ogromnie kciuki za ten projekt Franka Lamparda. Nieco wymuszony przez zakaz, ale jednak daje szansę wychowankom, 3 w pierwszym składzie! A jeszcze przecież Ruben czy Odoi są. Trochę romantycznosci w tym biznesie. Co do wyniku to powiedzieć, że Chelsea zasłużyła dziś na punkt to nic nie powiedzieć. Druga połowa pod ich dyktando całkowicie. Klopp chyba oszalał z tymi defensywnymi zmianami, a Salah jak jeździec bez głowy i cały mecz..

WroobelSon | 22.09.2019 19:31

Nie jest to chyba zaskoczenie. Wynik chyba oddaje obraz meczu.

Subiektywnie wydaje mi się, że chelsea miała więcej z gry jeżeli chodzi o ofensywę. Zawiodła skuteczność.

Dramatem jest niestety obrona Chelsea. Zarówno pod względem umiejętności indywidualnych (może oprócz młodego Tomoriego, który pięknie sobie dziś radził z Salahem), jak i taktycznym.  To co się dzieje przy stałych fragmentach gry to jest dramat, a bramka Firmino idealnie obrazuje o czym mowa.

Inną rzeczą jest fakt, jak bardzo Lampard ma szpital w składzie. Mount dziś widać, że daleko od formy fizycznej. Rudiger z urazem, do tego emerson kontuzjowany i dziś uraz Christeansena?  Ciężko będzie z tego coś ulepić.

theNINE | 22.09.2019 19:31

Znowu wynik gorszy niż gra. Zabrakło szczęścia i wykorzystania dobrych sytuacji. Niestety też poraz kolejny zawiodła gra w obronie zwłaszcza przy stałych fragmentach gry. Poza tym Chelsea mogła się podobać. Tomori wyłączył Salaha. Okazje były a końcówka to zdominowanie The Reds. Patrząc na to na jakich etapach są obie drużyny to myślę że za dzisiejszy mecz można pochwalić je obie.

Jest jeszcze pewien niesmak, otóż Liverpool nie powinien mieć rzutu wolnego po którym zdobyli gola na 2:0.

P.S. Kante to najlepszy piłkarz na świecie :)

EdenCameBack | 22.09.2019 19:31

Zamienić gościa, który w pierwszym sezonie po całkowitej zmianie stylu gry z murarki zrobił trzecie miejsce w lidze, finał Carabao Cup i wygraną w LE na gościa z rocznym doświadczeniem w trenowaniu w Championship po średnim sezonie w którym całą robotę robił genialny jak na tą ligę Mount. Nie wiem jak wielkim idiotą trzeba być by na to wpaść. Po 8 kolejkach 13 straconych goli. Najgorszy wynik od sezonu 78/79.

Blue_heart | 22.09.2019 19:32

To jest ten VAR czy go nie ma? Bo mieliśmy powtórkę z meczu z Norwich. Tam sędzia puszcza bramkę po faulu na Abrahamie, a dzisiaj daje wolny po faulu widmo Azpiliquety... Komedia.

Z przebiegu całego meczu Chelsea zasłużyła tutaj na co najmniej remis. Niestety skończyło się jak każdy widzi. Na plus dzisiaj Tomori, Kovacic, Jorginho i wyjątkowo Azpiliqueta! Na minus niestety Alonso, bo zgubił krycie Firmino, no i trochę Christensen, bo niepotrzebnie wtedy faulował tego Mane.

Porażka porażką, wiadomo, ale sama gra daje te nadzieje na przyszłość. Mimo, że nie zdobyli dzisiaj nawet jednego punktu, to nie czuję żadnego smutku z powodu porażki. Wręcz przeciwnie - bo poza tymi pierwszymi 10 minutami drugiej połowy, to fajnie wyglądała Chelsea, szczególnie ostatnie 25 minut. Potrafili zdominować obecnego lidera i to z dwoma wymuszonymi zmianami w pierwszej połowie ;) Nawet Alonso grał wtedy jak przystało na lewego obrońcę!

Także znowu VAR krzywdzi Chelsea, no ale co zrobić. Teraz przed nami chyba jakiś mecz w FA cup, także liczę na fajną rotację.

mancityfan | 22.09.2019 19:35

chyba jedyną opcją żeby city zostało mistrzem to jest wygranie wszystkich meczy do końca

MoSSu | 22.09.2019 19:35

UF udało się, ale wielkie brawa dla Chelsea, bo poazali charakter i licze ,że Frankowi się to wszystko uda. Co do nas to widać,że wszystko jeszcze nie chodzi tak jak powinno. I jeszcze jedno - Lampard powinien wysłać Jorginho na badania psychiatryczne. Ten człowiek ma coś z głową, bo normalny ludzik się tak nie zachowuje(machanie rękami i pretensje do całego świata,psykuwki) Strasznie niesmaczne to wszystko.

Blue_heart | 22.09.2019 19:37

EdenCameBack

Mówisz o gościu, którego pomysłem na grę było "podaj do Hazarda, on coś wymyśli"? Gościu, który sprowadzałaby więcej tego szrotu jak Higuain, zamiast ogrywać Abrahama czy Mounta? I co najważniejsze - gościu, którego jedynym poważnym rywalem w LE był Arsenal (XD), i który 3 miejsce w lidze zawdzięczał głównie jeszcze bardziej żenującej postawie Spurs, Arsenalu i UNited? To pozdrawiam ;)

The Kop | 22.09.2019 19:39

1-2mecz zakończył się widocznie redakcja goal.pl wybrali się na na piwko.
Co do meczu brawo za cenne 3pkt. Sprawiedliwszy byłby remis bo drugą połowę oddaliśmy Chelsea.Rzadko kiedy ogląda się tak cofnięty do obrony LFC i zmiany z naszego trio na obrońców. Brawo Chelsea za walkę.

mr_roba | 22.09.2019 19:39

Fajny mecz do oglądania.
Liverpool wygrał zgraniem i doświadczeniem.
Jednak CFC nie ma się czego wstydzić.
Szkoda tego spalonego ale jest nadzieja na przyszłość - w przeciwieństwie do nas...

EdenCameBack | 22.09.2019 19:47

@Blue_heart
Logiczne, że wszyscy znawcy którzy chcieli wywalić Sarriego teraz będą go dyskredytować i szukać wymyślonych powodów by chwalić Lamparda. Dla tak grającej Chelsea Lamparda to poważnym rywalem w LE by był każdy inny zespół. A mówienie już po tym jak po latach murarki Sarri całkowicie zmienił styl gry, że jego taktyką było "podaj do Hazarda" to już szczyt kretynizmu. Zresztą o dziwo Juventus, jeden z najlepszych klubów na świecie zatrudnił tego słabego Sarriego. Dziwne, że nie wzięli genialnego Lamparda

Pepe12LFC | 22.09.2019 19:51

Było ciezko, ale wazne 3 punkty na ciężkim terenie. Do 70 minuty kontrola meczu spokojne prowadzenie, aż tu nagle nie chce się doskoczyć do Kante agresywniej, to się dostaje gonga. Z pełnej kontroli przechodzi się do lagowania piłek po autach i gry na czas bo Chelsea złapał wiatr w żagle.
Dobry mecz w wykonaniu Tomoriego, fajny chłopak oby był partnerem w obronie Rudigera. Kante, mega kozak zaskoczył indywidualna akcja Czerwonych, tak trochę w stylu Hazarda. Dzieki tej akcji podniósł morale zespołu i dał nadzieje na dobry wynik. Naprawdę nie rozumiem krytyki tego młodego zespołu, bo ich gra mogła się podobać i w momencie gdy wroci Niemiec to mysle, ze w obronie to poukłada, a Niebiescy namieszają jeszcze w lidze.

Blue_heart | 22.09.2019 19:52

Dobra, tutaj chyba nie ma sensu dalej dyskutować.

Joker | 22.09.2019 19:53

Chelsea ładnie powalczył, moim zdaniem z gry była co najmniej równorzędnym rywalem, a sytuacji mieli może nawet więcej tylko byli nieskuteczni... Ale Liverpool już nie pierwszy raz w tym sezonie wygrywa mecz nie będąc zespołem lepszym od rywala, co też jest jakąś umiejętnością...

EdenCameBack | 22.09.2019 19:59

Też tak myślę. To było pewne, że wszyscy znawcy kochający się w toksycznym Conte będą najeżdżać na Sarriego, a także będą teraz chwalić Lamparda niezależnie od tego co będą robić.

CFC_2018 | 22.09.2019 20:07

Edzio...

Chelsea będzie tak grała i tyle...

Jak się nie podoba to wypad z baru, żałosny typie... :-/

CFC_2018 | 22.09.2019 20:09

Sari chciał iść do Juventusu to nic go nie zatrzymało... odstaw białe i wyjdź na dwór... żałosny typku :-/

ZMIEŃ KLUB BO SIĘ MĘCZYSZ, parodysto...

Azar | 22.09.2019 20:10

Mnie zastanawia to wejście Adriana kolanem w Abrahama. Nie było jakiegoś przepisu, że bramkarz nie może tak wyskakiwać do piłki? Oglądałem transmisję na NBC i tam mówili nawet o możliwym karnym.

bubus88 | 22.09.2019 20:11

Podejrzewałem taki scenariusz, ale czuje duży niedosyt. Ten remis był w zasięgu ręki. Myślę że Lampard po meczach z drużynami z topu będzie już dobrze wiedział wokół kogo trzeba będzie budować skład na przyszły sezon. Mount, Kante... i 500milionow na transfery :)

Pride | 22.09.2019 20:12

Adrian najpierw złapal pilkę, potem kolano wylądowało na plecach

CFC_2018 | 22.09.2019 20:13

Willian MOŻE już nie zasługuje... a kiedy zasługiwał? ;-)

EdenCameBack | 22.09.2019 20:14

Sami kibice trenerów xD Wcześniej Conte, teraz Lampard. Co z tego, że klub walczący normalnie o trofea będzie walczył o górną połowę tabeli. Ważne, że trenerem jest legenda klubu. I tak ma być! A jak ci się nie podoba to wypad kibicować komuś innemu xD

CFC_2018 | 22.09.2019 20:15

Wolę City na tronie niż tą czerwoną zarazę w wykonaniu #LiverpoolTrollFootball :-/

CFC_2018 | 22.09.2019 20:16

RÓB TEN WYPAD SZYBKO, ŻAŁOSNY TYPIE... jak się coś nie podoba to spier.alaj :-/

CFC_2018 | 22.09.2019 20:17

Kiedyś wyłeś o transfery a jak zapytałem kogo, gdzie i za ile to morda w kubeł do komórki... żałosny kapslu... :-/

danio579 | 22.09.2019 20:19

Bylem pewnien ze bedzie resmis, milo sie zaskoczylem. Dajcie czas Lampardowi, widac ze ta druzyna zmierza w dobrym kierunku ale do poporawy jest bardzo duzo, szczegoolnie w defensywie.
Ciesza 3 pkt, martwii slabszy mecz Salaha i Mane ale mysle ze szybko wroca do formy.

CFC_2018 | 22.09.2019 20:22

Dajemy... jedynie taki jeden śmietnik się trzepie :/

ArbuzTHFC | 22.09.2019 20:23

Konradosmen
XD

BlueGrizzly | 22.09.2019 20:25

Ty naprawdę myślisz, że Sarri poprowadziłby grę w tym sezonie lepiej? BlueHeart ma rację, popuść wodze fantazji i pomyśl co by Frank grał z Hazardem. Sarri nie był złym trenerem (nikt tego nigdy nie napisał), ale ten "związek" wypalił się szybciej niż powinien. Dodatkowo przykład Higuaina, który nigdy nie powinien zawitać na Stamford Bridge, a który dla Sarriego był niezbędny w lidze mówi wszystko. Fajnie, że miał swoich ulubionych zawodników i swoją wizję, ale ona się nie sprawdzała. Do niczego dobrego ona nie prowadziła. Osobiście, choć pewnie nikogo to nie obchodzi, jestem zadowolony z początku Lamparda (biorąc pod uwagę ban i szrot który pozostawił mu m.in. Sarri oraz oczywiście odejście Edena (niech mu Santiago Bernabeu lekkie będzie)).

EdenCameBack | 22.09.2019 20:25

Wybierz jedno:
>stracić w 8 meczach największą liczbę bramek od sezonu 78/79
>robić DOBRĄ robotę xD

Doskonale znam sytuację Sarriego. Nie miał wsparcia kibiców ani zarządu mimo, że wyciągnął absolutnie maksimum z zespołu (karne w finale to loteria) to chciał odejść. Wcale się mu nie dziwię. A co do tego, że z niewolnika nie ma pracownika to ja chciałbym być takim niewolnikiem zarabiającym 6 mln funtów rocznie xD. Ale nawet jak już go oddawać to jest tyle dobrych trenerów, a zarząd bierze zamiast niego amatora. Ja w przeciwieństwie do was jestem kibicem Chelsea, a nie Lamparda czy Conte. Szacunek dla Franka za jego grę w klubie i za wszystko co dla niego zrobił. Ale to już przeszłość. Kibicując klubowi chce się dla niego jak najlepiej, a nie by jego trener był "fajny".

EdenCameBack | 22.09.2019 20:30

Tak, odszedł Eden, filar naszej defensywy, zawodnik który zawsze tyrał w obronie i był niezbędny w stałych fragmentach gry. Dlatego tracimy teraz największą liczbę bramek od 40 lat. Wy siebie słyszycie? xD A ściągnięcie na wypożyczenie Higuaina to było dobre rozwiązanie. Nie było dostępnych dobrych napastników, w składzie był Morata i Giroud więc Sarri wziął zawodnika którego znał i który w jego systemu świetnie się sprawdzał. Chyba dość logiczne posunięcie eksperci. Zero ryzyka i bardzo małe koszty, a szansa na duże zyski. Ale chciał go Sarri. Gdyby to był Conte czy teraz Lampard to byłaby inna śpiewka xD

BlueGrizzly | 22.09.2019 20:35

ArbuzTHFC | 22.09.2019 20:43

Po pierwsze, Chelsea zajęła 3 miejsce dosyć losowo. The Blues, Spurs, Arsenal i United grali padakę nie do pomyślenia i tak się jakoś ułożyło. Po drugie, Sarri nie był złym trenerem, ale brakowało mu trochę pomysłów i wsparcia od kibiców oraz szatni. Po trzecie, Lampard jeszcze buduje tę drużynę i nie wygląda to na razie tragicznie. Jest dużo błędów, są wpadki, ale dałbym mu jeszcze czas. Ten mecz udowodnił, że jest nad czym pracować, ale nie można być też pesymistycznie nastawionym do jego planu.

EdenCameBack | 22.09.2019 20:44

Jestem pewien że tak by było. Jakie wyniki miał w pierwszym meczach Sarri? Ile jego Chelsea traciła bramek, mając prawie taką samą defensywę? A on całkowicie zmienił styl gry podczas gdy Lampard stara się grać podobnie. Jeśli zespół traci tyle bramek po stałych fragmentach to ewidentnie winny jest tu trener i nie ma innej opcji.

BlueGrizzly | 22.09.2019 20:51

Higuain świetnie się sprawdzał?
Serio tak uważasz? To co w takim razie teraz myślisz o Abrahamie? Bóg futbolu? Oglądałeś występy Argentyńczyka? Nie sądzę. Jeszcze mi może napiszesz, że Jorginho grał cuda. Nie, nie grał, każdy to widział. Teraz się lepiej spisuje. Frustracja przez Ciebie przemawia, poczekaj trochę i będziesz zadowolony.

mr_roba | 22.09.2019 21:03

No ładnie fani CFC żrą się ze sobą !!!
Panowie Sarri odszedł i przeszłości już nie zmienicie.
To samo dotyczy Edena.
A ja Wam zazdroszczę.
Macie zespół z perspektywami. Fakt, obrona do wymiany ale zaj.bi.ty bramkarz, pomoc i atak niczego sobie.
Trochę czasu  będzie fajna paka.
No i fajnie się ten zespół ogląda, bo rok temu to zasypiałem na Waszych meczach.
Co dopiero ja mam powiedzieć jako kibic United?

Drukarnia | 22.09.2019 21:06

Tak jak mówiłem w zapowiedzi, bez sędziego Cwelsi nie istniało. I tak jak mówiłem Abraham nurkował ale w komicznej sytuacji z Adrianem. Liverpool wygrywa 15 mecz z rzędu w lidze a tutaj jakieś cymbały piszą że nie zasłużenie. Masakra co za debile tutaj.

EdenCameBack | 22.09.2019 21:07

Nie, Higuain okazał się niewypałem. Być może gdyby został na kolejny sezon byłoby lepiej. Pisałem, że w sytuacji gdy naszymi napastnikami byli Morata i Giroud wypożyczenie Higuaina było dobrym rozwiązaniem. Koszty znikome, ryzyko żadne bo jakby się nie sprawdził (a tak to się skończyło) to po sezonie wraca do klubu. A ściągamy doświadczonego zawodnika, którego Sarri znał i który się świetnie u niego sprawdzał. Wiec koszty transakcji w porównaniu do tego ile by dał gdyby odpalił są znikome. Nie sprawdził się, chociaż coś tam i tak ustrzelił. Ale sama transakcja była dobrym rozwiązaniem. A co do Jorginho to na niego polał się podobny hejt jak na Sarriego. Teraz Lampard go pochwalił to kibice go kupuli. Nie lubili Sarriego to nie lubili też piłkarzy, których ściągnął. Co prawda przez sporą część sezonu był pod formą, ale podobnie było z Kante. Tylko, że na Kante nikt złego słowa nie mógł powiedzieć bo to Kante a nie Jorginho. Inaczej też by sytuacja wyglądała gdyby Włoch zaliczył kilka asyst, ale dziwnym trafem kiedy on podawał to zawodnicy zawsze psuli świetne sytuacje.

EdenCameBack | 22.09.2019 21:09

mr_roba
Mała poprawka- jeden fan Chelsea i fanklub Antonio Conte i Franka Lamparda. Ktoś kto woli dla klubu walkę o górną połowę tabeli niż walkę o trofea nie może się nazywać fanem Chelsea.

slawekmat | 22.09.2019 21:10

LFC idzie pi tytuł

Kellanved | 22.09.2019 21:31

normalny kibic Liverpoolu wita

Moim zdaniem najbardziej sprawiedliwy byłby tutaj remis, pierwsza połowa dla nas, druga połowa dla Chelsea. Ale to jest piękne w naszym obecnym zespole, że potrafimy brzydko wygrywać. To też nie bierze się z niczego, bo kilka sezonów temu ten mecz byśmy przegrali, a teraz wygrywamy. Także pozostaje mi się tylko cieszyć że 3 pkt dla nas, i mimo, że szkoda mi trochę kibiców Chelsea bo mogą być sfrustrowani wynikiem, to nie uważam że sędzia popełnił poważne błędy, spalony Mounta był, mimo, że minimalny, faul Azpiliquety też był, bo to nie piłka ręczna gdzie wyciągasz ręce i odpychasz zawodnika i oczekujesz faulu ofensywnego. Myślę, że Chelsea zabierze kilka punktów czołówce, jeśli dalej będzie grała tak odważnie i z polotem.

YNWA

Midnite | 22.09.2019 21:42

EdenComeBack
Co z tego, że Sarri zmienił styl gry, skoro został on rozszyfrowany w 2 miesięce po starcie ligi? Potem to już była męczarnia z każdym kolejnym rywalem i indywidualne zrywy Hazarda. W tym sezonie mogło być jeszcze gorzej. Skrzydła Pedro - Willian, atak Giroud, obrona Luiz i Alonso. Kontuzje Rudigera i Kante. Nie byłoby tematu Abrahama (i jego 7 goli), Mounta czy Tomoriego. A to na nich będziemy budować przyszłą Chelsea.

Midnite | 22.09.2019 21:47

Serio myślisz, że Sarri przy takiej sytuacji kadrowej byłby w stanie ugrać cokolwiek? To nie Mourinho. Mamy szansę w końcu zbudować zespół od nowa i mamy do tego dobrą osobę na pozycji menadżera.

mr_roba | 22.09.2019 22:02

Eden
Trochę głupie jest dzielenie kibiców Twojej drużyny, na tych którzy są prawdziwymi kibicami - a którzy nie.
Jedni żądają wyników tu i teraz, inni zaś chcą mieć drużynę ze stylem i charakterem.

EdenCameBack | 22.09.2019 22:31

Bo teraz to nie jest męczarnia oglądając jak dosłownie każdy zespół rozwala naszą obronę i tracimy najwięcej bramek od 40 lat. I oczywiście jasnowidze, że Sarri grałby z Pedro i Willianem, gdzie pod koniec sezonu coraz odważniej wprowadzał CHO i ostatecznie przebił się do pierwszego składu oraz wprowadził RLC do pierwszej drużyny i gdy nie miał kontuzji był kluczowym zawodnikiem oraz Alonso gdzie również go odstawił kosztem Emersona. Jakie atuty ma Lampard, że go wszyscy tutaj chwalą? To jest trenerski amator z prawie zerowym doświadczeniem co doskonale się objawia w pierwszych meczach. A ludzie o nim piszą tak jakby co najmniej wygrał kilka trofeów i nagle w Chelsea by mu nie szło.

@mr_roba
Jeszcze bym zrozumiał drużynę ze stylem i charakterem. Ale zwolenników posiadania "fajnego" trenera kosztem wyników nie można nazwać kibicami.

EdenCameBack | 22.09.2019 22:34

Czy byłby w stanie coś ugrać? Raczej nie. Na pewno nie zanotowałby najgorszego od 40 lat startu pod względem straconych bramek. Szczególnie, że po sprzedaży Hazarda drużyna jest lepsza w defensywie, gdyż Eden w niej robił bardzo niewiele. Także wymiana go na Mounta czy Pedro to w zasadzie jeden zawodnik w obronie więcej. A ilość straconych goli jest zatrważająca.

suchar7 | 22.09.2019 22:39

Mecz do 60 min jak najbardziej na plus. Potem nie wiem czy Klopp kazał bronić wyłącznie wyniku czy Chelsea rzuciła wszystko na jedną kartę. Ważne 3 pkt. Oby pomału i do przodu

erq90 | 22.09.2019 22:39

Prawdziwy kibic - jest za 1 klubem odkad pierwszymi razy pilke kopal
Sztuczny kibic - cała reszta, chociaz raz przestales byc za swoim klubem, chociaz na dwa dnia sprawia, ze nie jestes prawdziwym kibicem.

KIBICOWANIE JEST WE KRWI, JAK ZDROWY ROZSADEK. ALBO JESTES MADRY ALBO GłUPI - nie ma srednich, sa roznie wrzuceni, o roznym czasie, w rozne zycia, ale albo sie nauczyles tanczyc, albo nie bedziesz umial tanczyc. Lepiej, gorzej, ale bedziesz albo juz nie bedziesz.

VISCA EL BARCELONA - chociaz wszyscy do wyrzucenia, od sprzataczki po zone prezesa, a nawet tesciowa. Kazdy kto pilki nie kopal zawodowo odrazu out, reszta do weryfikacji, czy z odprawka, czy bez odprawki.

Zbanowany | 22.09.2019 22:46

No za Sarriego to byliśmy potężni w defensywie, ah te pamiętne 6:0 na Etihad ;))))

erq90 | 22.09.2019 22:48

Po co mam udowadniac, ze BARCA najlepsza, jak wiem, ze BARCA najlepsza, moze nie teraz, moze nie wczoraj, ale kiedys byli. Albo wróca na wlasciwa droge, albo przestane ogladac pilke nozna. WRÓCA, WIEM bo zawsze wracaja, bo Katalonia walczy z wielka Hiszpania

DLa innego Real Madryt jest najlepszy, bo ma do ku*** najwiecej trofeów. Wiec jest najlepszy. TAKA RACJA RZECZY.

Dla mnie Barca jest lepsza i koniec, a Real nie ma szans, nawet jak real wygra 10-0 to fartem, albo przez cos. Barca i kopniec lepsza! KOCHACSZ NA SLEPO, albo nie kochasz wcale.

Pozdro prawdziwi fani REALU, lubie Was, bo bez Was nie ma nas BARCELONY.

NAJPIEKNIEJSZA RYWALIZACJA NA SWIECIE

Zbanowany | 22.09.2019 22:52

Lampard przejął zespół w najgorszym możliwym momencie, ban transferowy, brak Hazarda + kontuzje kluczowych zawodników. Uważam, że póki zawodnicy starają się grać(a starają się bo widać to na boisku) trzeba oceniać pracę Lamparda na plus mimo tych porażek, bo widać pomysł i zaangażowanie. Nie zapominajmy,  ze w zespole są nadal wypaleni piłkarze

TataDrukarni | 22.09.2019 22:55

Haha jakim debilem trzeba być by pisać, że to było zasłużone zwycięstwo drukarskiego liverpoolu. Skąd się biorą takie klauny?

erq90 | 22.09.2019 22:57

A C.Ronaldo to dla mnie był ktos kogo bym oplul na ulicy, a teraz bym go wzrokiem podziwu zmierzyl, bo jak nie gra w Realu to juz nie pedal, a moze i czasem gra lepiej niz Messi, a czasem na odwrót. Moze jednak sa równi? MESSI THE BEST EVER! Nie wiem, moze i ronaldo dorównuje Messiemu, poprzez swój upór, ale rok temu bym powiedział, ze ronaldo to ciota i równy jest co najwyzej ROONEYowi, ale zmienil klub, nic nie pokazuje juz w sumie i jest lepszy? NIE TAK WAS CIOTY Z REALU nienawidze xD tak jak kocham Barce.

Joker ma podobnie w głebi siebie, ale ma wieksza kulture i Was nie wyzywa cioty z REALU

Prawdziwi fani Realu - Wam tez oby sie marzenia sportowe nie spełniły Wam zycze, ale to to plywajcie w szczesciu i w złocie, ale sport zeby Wam placz sprawial!!! xD

ArbuzTHFC | 22.09.2019 22:57

EdenCameBack to użytkownik, któremu każdy szanujący się kibic Chelsea nie powinien odpowiadać. Ten typ śmierdzi mi trollem, albo jest niespełna rozumu.

erq90 | 22.09.2019 23:08

Premier League mam w dupie, ale ze sie chelsea w gownie papra mnie cieszy, bo zdobyli kase, nie poprzez ciezkie kopanie piłki. Wiec sie im sukcesy nie naleza, ale od teraz wierze, ze LAMPARD i, ze niebiescy odzyja i bez inwestorow nowych dojda do trofeów. WALIC MAN CITY- to frajerzy i słabiaki i sie LM nie uda zdobyc, poki tam pieniadze z zewnatrz pilke turlaja.

MANU - wzór klubu, jak Barca
LIV - jak wyzej,

MAN CITY - do ruiny, ale pozniej Gloria niech im bedzie pisana, aby kasa nie wygrywala, a wygrywa na te chwile tylko kasa

Wardogs | 23.09.2019 00:08

Az musialem sie zalogowac
by napisac hahahah
EdenCameBack, Ty jestes kibicem Chelsea? Kiedy? Wtedy kiedy Chelsea wygrywa?
A moze zapytam inaczej od kiedy nim jestes, byles na jakims meczu? Wiesz kto to Frank Lampard i co zrobil dla klubu? ehh nie..
Wybierz sie na Stamford na mecz i sie przekonasz.
Dziekuje dobranoc

EdenCameBack | 23.09.2019 06:39

Nie pamiętam dokładnie, jakieś 10 lat. Rozumiem, że Franka mamy obecnie oceniać przez pryzmat tego jakim był piłkarzem. Kij z tym, że póki co nie pokazuje kompletnie nic jako trener i notujemy najgorszy start pod względem straconych bramek od 40 lat. FRANK TO LEGENDA I KONIEC! Nawet jak spadnie do Championship to będzie gloryfikowany przez was xD Wiedziałem od dawna, że tak będzie. Najpierw przyszedł Sarri za ulubieńca Conte i co nie zrobił było źle. Skończył sezon najlepiej jak się dało to się zaczęło, a że rywale byli słabi, a że z Higuainem w składzie. Teraz przyszedł Lampard i co nie zrobi jest super. Jesteście na prawdę śmieszni ;)

Pepe12LFC | 23.09.2019 06:46

Erq90 odstaw to co bierzesz bo za mocno wjeżdża

che2002 | 23.09.2019 07:16

Szkoda strasznie tego wyniku. Co najmniej remis był w zasięgu. Live pokazało klasę.
Widzę że kibice mają swojego scousera :)

che2002 | 23.09.2019 07:17

*kibice Barcy

Drukarnia | 23.09.2019 08:09

Ja dla beki napisałem, że Abraham nurkował przy wyjściu Adriana a tutaj są inteligenci którzy faktycznie widzieli tam jakiś faul i chcą karnego. Ja nie wierzę że można być tak głupim.

Co do Lamparda to mam beke z kibiców Chelsea że dla was to taka wielka legenda. Piłkarzem był znakomitym ale to zwykły sprzedawczyk z West Hamu, czyli rywala z Londynu a później jeszcze grał dla City. Rozumie że ma zasługi ale nie róbcie sobie jaj, bo do takiego Gerrarda czy Tottiego to mu sporo brakuje.

Rob66 | 23.09.2019 09:25

Ten mecz był super.Szkoda tylko że Zbytnio się cofnelismy pod koniec meczu .CFC nieźle nas cisnela i trochę to kiepsko wyglądało. Ale najważniejsze że są trzy punkty reszta to tylko statystyki..

wood | 23.09.2019 10:39

Lampard ma pomysł na gre i to widac... ale w drużynie jest sporo kontuzji, wiec tez w tym jest duzy problem... brak Rudigera, teraz Emerson i Christensen... Do tego nadal nie ma RLC i CHO.
Lampard nie ma lekkiego zadania ale ma na to wszystko pomysł to widac. Niech dostanie czasu troche. No i chyba wiele ludzi jadących po nim zapomina, ze Chelsea straciła swoją główna moc napędowa... oczywiscie Edena Hazarda. Nie mozna zapominać o braku Belga.

Mr_Devil | 23.09.2019 10:51

Gratulacje dla Chelsea, piękna przegrana! Nie, to nie szydera, po prostu takie teraz mamy czasy w Manchesterze! Przegrać z klasą, nawet to jest wyzwaniem..

Luciferrrroo | 23.09.2019 11:36

Nie ma co narzekać, trzeba też pamiętać, że trochę kasy będzie do wydania za rok i będzie można wzmocnić obronę.
Do tego Rudiger, Emerson i James kontuzjowani, a patrząc jak grają pozostali młodzi, to James też może być objawieniem. Tomori gra wyśmienicie, Salah cały mecz objeżdżał Alonso, ale dalej trafiał na Tomoriego, który ogarnął dziś środek i całą lewą obronę.
Z przodu też są przecież jeszcze RLC, Odoi, Pulisic, wszyscy młodzi i mogą odpalić niedługo. Bardzo fajnie się to wszystko zapowiada, punktów mało, ale już kilka ciężkich meczów za nami Leicester, United, Liverpool, a i Norwich pokazało w innych meczach, że jest w formie.

CFC_2018 | 24.09.2019 14:24

10 lat kibicem Chelsea?! Toż to Ty młody lojtek jesteś, niczym świeżo odłączony od cycka... ;-0

Chłopie, weź się ogarnij i daj se na wstrzymanie... a jak się nie podoba dzisiaj to szoruj buta do innej braci kibicowskiej... i to szybko bo się ciebie słuchać, sorry... czytać nie da... znikaj szybciutko... albo wypij flachę z drukaresem... on z twojej parafii jak widać...

Szczerze? Pal gumę... nie szkoda takich odchodzących palantów...