Championship: Gol Grosickiego, na szczycie bez zmian

dodał: sobmar  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  08.12.2018 23:35

Kamil Grosicki  |  fot. Grzegorz Wajda

Kamil Grosicki zdobył bramkę w meczu Hull City z Millwall, które jego drużyna zremisowała 2:2 i pozostała w bezpiecznej odległości od strefy spadkowej. Lider pozostało Norwich City, które nie bez problemów pokonało Bolton Wanderers 3:2.

79 minut w zespole gości zagrał Paweł Olkowski. Całe spotkanie w barwach Leeds United zaliczył Mateusz Klich (żółta kartka), a jego drużyna pokonała Queens Park Rangers 2:1. Przez 73 minuty w ekipie The Hoops grał Paweł Wszołek. Pawie po tym zwycięstwie nadal mają punkt straty do Kanarków.

Pięć oczek za nimi znajdują się Sheffield United i Derby County, które wygrały swoje spotkania wyjazdowe. Na szóstą pozycję spadło Middlesbrough, które tylko zremisowało u siebie z Blackburn Rovers 1:1.