REKLAMA
REKLAMA

Dejagah wzmocnił Fulham

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: fulhamfc.com  |  01.09.2012 00:28
Tuż przed zamknięciem okna transferowego nowym zawodnikiem Fulham Londyn został Ashkan Dejagah. 26-letni zawodnik trafił na Craven Cottage na zasadzie definitywnego transferu z niemieckiego Wolfsburga. Z londyńskim klubem związał się trzyletnią umową.

Dejagah w Wolfsburgu występował przez ostatnie pięć lat, rozgrywając w tym czasie ponad 150 spotkań. Wcześniej przez trzy lata był zawodnikiem Herthy Berlin.

- Jestem bardzo szczęśliwy z transferu do Fulham i możliwości gry w Premier League. Sascha Riether powiedział mi wiele dobrego o klubie. Rozmawiałem także z menedżerem. Cieszę się, że tu jestem i dam z siebie wszystko dla klubu i naszych kibiców - powiedział Dejagah.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

ICE MAN9 | 01.09.2012 01:04

No i to jest bardzo dobry transfer, bardzo się cieszę, że do nas przyszedł naprawdę bardzo dobry piłkarz i do tego za małe pieniądze.
Natomiast katastrofa jeśli chodzi o środek pomocy mamy wakat na tej pozycji, nie wiem jak przetrwamy do zimy.

Joker | 01.09.2012 01:38

Dejagah to dobry piłkarz, ale nie rewelacyjny... Zapowaidał sie na większego piłkarza, był nawet powoływany do reprezentacji Niemiec, a koniec końców wyladował w reprezentacji Iranu...
Jak ma dzień to potrafi wiele, ale zobaczymy jak sobie poradzi w Premiership...goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy