Remis w Granadzie

dodał: MW  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  26.08.2012 22:51
Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie w Granadzie, gdzie Sevilla podzieliła się punktami z Sevillą. Wynik ten może być uznawany za sukces przyjezdnych. Zespół z Andaluzji przed blisko godzinę spotkania rywalizował w osłabieniu.

Wydarzeniem, które zaważyło na losach całego meczu, była czerwona kartka dla bramkarza przyjezdnych - Diego Lopeza. Przyczyną tego był faul na napastniku Granady, Floro Floresie.

Gospodarze nie strzelili co prawda gola z karnego, ale objęli prowadzenie w 37. minucie, kiedy piłkę do siatki skierował Mikel Rico.

Piłkarze Sevilli zdołali jednak odpowiedzieć jeszcze przed przerwą, gdy do zaskakującego wyrównania doprowadzić Alvaro Negredo.

Granada zupełnie zdominowała drugą połowę spotkania, ale mimo licznych sytuacji strzeleckich nie zdołała zdobyć zwycięskiego gola. Zdegustowani po zakończeniu meczu byli nie tylko kibice na trybunach, ale i sami zawodnicy gospodarzy.

Wynik ten oznacza, że Sevilla, która pokonała na inaugurację Getafe, zajmuje obecnie czwartą lokatę w tabeli. Swoje pierwsze punkty w nowym sezonie zdobyła natomiast Granada.

Granada CF - Sevilla FC 1:1 (1:1)