REKLAMA
REKLAMA

Oświadczenie piłkarzy Śląska

dodał: pmamczak  |  źródło: LigaPolska.pl  |  16.08.2012 14:45
Sześciu piłkarzy Śląska nie będzie mogło zainaugurować ligi w najbliższą sobotę. Powodem wykluczenia z gry braci Gikiewiczów, Sebastiana Mili, Patrika Mraza, Mariusza Paweleca i Dalibora Stevanovicia są przyśpiewki, których dopuścili się oni w maju, podczas mistrzowskiej fety. Dziś zawieszeni piłkarze wydali specjalne oświadczenie w tej sprawie.

"Niniejszym oświadczeniem chcielibyśmy wyrazić ubolewanie i złożyć przeprosiny za udział w publicznym śpiewaniu przyśpiewki kibicowskiej, która była obraźliwa dla Legii Warszawa, jej kibiców, zawodników i działaczy.

Każdy, kto jest związany ze sportem wie, iż zdążają się sytuacje, w których emocje wygrywają ze zdrowym rozsądkiem. W takich chwilach ludzie potrafią popełnić błąd i zrobić rzeczy, na które w normalnych okolicznościach nigdy by sobie nie pozwolili.

Przyznajemy się, że uczestniczyliśmy w publicznym śpiewaniu kibicowskiej przyśpiewki obraźliwej dla Legii Warszawa, jej kibiców, zawodników i działaczy. Nie byliśmy jednak pomysłodawcami ani prowodyrami tego czynu, lecz lekkomyślnie włączyliśmy się w śpiewanie obraźliwego tekstu.

W związku z powyższym, niniejszym składamy szczere przeprosiny na ręce Legii Warszawa, jej kibiców, zawodników i działaczy oraz wyrażamy zgodę na wykorzystanie niniejszego oświadczenia w mediach w sposób, jaki Klub uzna za stosowny.

Łukasz Gikiewicz
Rafał Gikiewicz
Sebastian Mila
Patrik Mraz
Mariusz Pawelec
Dalibor Stevanović"

z Wrocławia - Przemysław Mamczak


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

arsenal&wisla | 16.08.2012 15:21

Jakos mi sie nie przypomina aby pilkarze Legii Warszawa przepraszali pilkarzy i kibicow Polonii Warszawa za to, ze ich obrazali po ktorychs tam derbach (nie pamietam juz kiedy to bylo) a tym bardziej nie pamietam aby za to pilkarze Legii zostali zawieszeni tak jak teraz pilkarze Slaska. Jak widac sa rowni i rowniejsi

Grali1 | 17.08.2012 11:36

A kiedy zdarzyło się coś takiego jak "występ" piłkarzy Śląska?
Natomiast odnośnie oświadczenia to przypomina ono w duchu tłumaczenia 10 letniego chłopca który brał udział w podwórkowej utarczce. Naprawdę żałosne tłumaczenie chyba jednak słowa Tomasza Majewskiego (o inteligencji piłkarzy) mają w sobie wiele prawdy. Obserwuję rozgrywki piłkarskie od roku 1969 i niestety nasi piłkarze w większośći nie grzeszą inteligencją. Podpiszą się pod wszystkim co im dadzą do podpisu i zaśpiewają bezmyślnie każdy tekst.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy