REKLAMA
REKLAMA

Belotti: Byliśmy lepsi od Polaków w każdym aspekcie

dodał: Paweł Paczocha  |  źródło: Football Italia  |  16.11.2020 08:40
Belotti: Byliśmy lepsi od Polaków w każdym aspekcie

Andrea Belotti  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Andrea Belotti, napastnik Torino i reprezentacji Włoch, wierzy, że jego zespół we wczorajszym spotkaniu z biało-czerwonymi był bezapelacyjnie lepszy i dzięki temu zwyciężył.

Reprezentacja Polski przegrała wczoraj we Włoszech (0:2). Andrea Belotti ma spory udział w końcowym sukcesie swojej drużyny. W 27. minucie Grzegorz Krychowiak obalił go w obrębie polskiego pola karnego, za co sędzia podyktował "jedenastkę". Stały fragment gry na bramkę zamienił Jorginho, otwierając tym samym wynik spotkania.

- Z każdym dniem zgrupowanie opuszczało coraz więcej zawodników, ale powiedzieliśmy sobie, że właśnie przez te przeszkody musimy być jeszcze bardziej zjednoczeni – powiedział Belotti po meczu.

Włoski napastnik nie ma żadnych wątpliwości, co do wrażeń po niedzielnym spotkaniu.

- To był nasz wspaniały występ. Udowodniliśmy, że dzisiejszego [wywiad przeprowadzono w dniu meczu – przyp. red.] wieczoru byliśmy lepsi od Polski pod każdym względem – ocenił postawę swojej reprezentacji kapitan Torino.

Z obecnej przerwy reprezentacyjnej wielu zawodników wróci chorych lub kontuzjowanych. Kluby na to narzekają, ale reprezentanci Włoch wydają się być ożywieni grając w barwach narodowych.

- Jesteśmy jak rodzina, więc powrót tutaj jest jak uściskanie syna przez ojca. Tak się czujemy, gdy przebywamy na zgrupowaniu. Wystarczy spojrzeć nam w oczy, by wiedzieć, co robimy. Dedykujemy to zwycięstwo naszemu trenerowi, ale także wszystkim przebywającym w tym momencie w samoizolacji. Rozmawialiśmy z nimi przed spotkaniem, wiemy, że bardzo żałują, że nie mogli wziąć w nim udziału, więc to zwycięstwo jest im dedykowane – zakończył 30-krotny reprezentant Włoch.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Juventini_1987 | 16.11.2020 08:45

Świetna gra Italii. Naprawdę imponuje ich gra. Jeszcze tylko skuteczność pod bramką poprawią i będą kandydatem do ME a następnie MŚ bo to młoda kadra.

Eccezionale | 16.11.2020 14:47

Marzy mi się Belotti w Interze, świetny niedoceniany i olbrzymie walczący napastnikgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy