REKLAMA
REKLAMA

Polska - Finlandia: transmisja, gdzie oglądać online?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  07.10.2020 09:49
Polska - Finlandia: transmisja, gdzie oglądać online?

Reprezentacja Polski  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dzisiaj o godzinie 20:45 rozegrany zostanie towarzyski mecz: Polska - Finlandia. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo - w telewizji i online.

Polska - Finlandia: szansa dla dublerów


Już dzisiaj reprezentacja Polski rozegra pierwsze z trzech spotkań, które czekają ją w październiku. Na stadionie w Gdańsku Biało-Czerwoni podejmować będą Finlandię. Dla trenera Jerzego Brzęczka będzie to świetna okazja do sprawdzenia dublerów i młodych zawodników.

Szkoleniowiec polskiego zespołu potwierdził, że przeciwko Finlandii szansę gry otrzymają zawodnicy, którzy dotychczas nie mogli liczyć na wiele minut w biało-czerwonych barwach. Od pierwszej minuty na murawie zobaczymy również kilku debiutantów, dla których również będzie to świetna okazja do pokazania swoich możliwości selekcjonerowi.

Reprezentacja Polski do meczu z Finlandią przystąpi w roli faworyta. Ostatnia konfrontacja obu zespołów miała miejsce w marcu 2016 roku i zakończyła się wówczas wysoką wygraną 5:0 polskiej drużyny, która występowała pod wodzą Adama Nawałki.

Polska - Finlandia: transmisja na żywo w TV


Dzisiejsze spotkanie reprezentacji Polski oczywiście będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Z towarzyskiego meczu: Polska - Finlandia transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach TVP Sport, TVP 1 i Polsat Sport. W telewizji publicznej spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:45, skomentują Mateusz Borek i Robert Podoliński.

Rozpoczęcie transmisji ze spotkania poprzedzi również przedmeczowe studio, które na kanale TVP Sport będzie dostępne już od godziny 19:00. Godzinę wcześniej mecz omówią ekspercie Polsatu Sport, natomiast na TVP1 transmisja rozpocznie się o 20:35.

Polska - Finlandia: transmisja online


Nie musisz mieć dostępu do telewizora, jeżeli chcesz obejrzeć dzisiejsze spotkanie, które rozegrane zostanie w Gdańsku. Mecz Polska - Finlandia online na żywo obejrzysz na internetowej stronie tvpsport.pl, a także poprzez aplikację mobilną TVP, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy