REKLAMA
REKLAMA

Mecze reprezentacji Polski z kibicami już w październiku?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Radio Zet  |  17.09.2020 14:05
Mecze reprezentacji Polski z kibicami już w październiku?

Kibice reprezentacji Polski  |  fot. Paweł Kot

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według informacji Mikołaja Kruka z Radia Zet możliwe jest, że w październiku kibice zobaczą mecze reprezentacji Polski z trybun. Decyzję w tej sprawie ma podjąć Komitet Wykonawczy UEFA, który ma się zebrać przy okazji spotkania o Superpuchar Europy, który zaplanowany jest na 24 września.

Piłkarską reprezentację Polski w październiku czekają trzy mecze. Jedno spotkania towarzyskie Biało-czerwoni rozegrają w Gdańsku z Finlandią, co będzie miało miejsce już 7 października. Cztery dni później również w Grodzie Neptuna podopieczni Jerzego Brzęczka rozegrają kolejny mecz, a rywalem polskiej ekipy będą Włosi. Tymczasem na 14 października zaplanowane jest starcie z Bośnią i Hercegowiną. Z ekipą Edina Dzeko i spółki Polacy zagrają we Wrocławiu.

Niewykluczone, że w wymienionych wyżej spotkaniach na trybunach będą mogli pojawić się kibice, co do tej pory ze względu na pandemię koronawirusa było niemożliwe. Jeśli zgoda zostanie wydana, to realny scenariusz zakłada, że trybuny będą mogły zostać zapełnione w 50 procentach pojemności danego obiektu.

Szansa na zapełnienie trybun w 50 procentach


- Jest szansa, że kibice obejrzą październikowe mecze reprezentacji Polski z trybun! Zdecyduje o tym komitet wykonawczy UEFA, który zbierze się przy okazji Superpucharu Europy 24.09. Zgoda może oznaczać zapełnienie nawet do 50% poj. trybun na mecze z FIN, ITA i BiH - napisał Mikołaj Kruk z Radia Zet i Eleven Sports na łamach Twittera.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Matix | 17.09.2020 14:32

Oby! Szykuje sie wielki mecz z Włochami.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy