REKLAMA
REKLAMA

Schick trafi do Premier League? Jest faworyt do jego pozyskania

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Daily Mail  |  18.06.2020 20:24
Schick trafi do Premier League? Jest faworyt do jego pozyskania

Patrick Schick  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
RB Lipsk prawdopodobnie nie zdecyduje się na wykupienie z Romy Patrika Schicka. Nie oznacza to jednak, że czeski napastnik w przyszłym sezonie będzie grał we włoskim zespole. Poważnie zainteresowane sprowadzeniem 24-letniego zawodnika jest Newcastle United.

Przyszłość Schicka, który w obecnym sezonie zdobył 10 bramek w 21 występach w Bundeslidze, jest w ostatnim czasie tematem intensywnych spekulacji.

Czech za drogi dla RB Lipsk


Przedstawiciele RB Lipsk z trenerem Julianem Nagelsmannem na czele są bardzo zadowoleni z postawy reprezentanta Czech i chętnie zatrzymaliby go w zespole. Na przeszkodzie stoją jednak zbyt wygórowane oczekiwania finansowe Romy.

Schick do niemieckiego zespołu dołączył przed rokiem na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu, za które RB Lipsk zapłacił 3,5 miliona euro. W umowie między klubami znalazła się także opcja definitywnego transferu za 29 milionów euro, ale nie została ona aktywowana przez trzeci zespół Bundesligi.

Schick wyląduje w Premier League


Czeski napastnik dzięki swoim bardzo dobrym występom w tym sezonie, nie może jednak narzekać na brak zainteresowania. W ostatnim czasie coraz częściej mówi się o jego możliwych przenosinach do Premier League. Jak informuje Daily Mail, na zdecydowanego faworyta do pozyskania Schicka wyrasta Newcastle United.

Innymi klubami, które rozważają możliwość sprowadzenia zawodnika Romy są Everton i Tottenham Hotspur.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

hellbournee | 19.06.2020 07:49

Lipsk za pieniądze z transferu Wernera powinni wykupić Schicka.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy