REKLAMA
REKLAMA

PSG z kolejną ofertą w sprawie Icardiego

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: SerieA.pl  |  27.05.2020 11:15
PSG z kolejną ofertą w sprawie Icardiego

Parc des Princes  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Paris Saint-Germain prowadzi zaawansowane negocjacje z Interem Mediolan w sprawie definitywnego transferu Mauro Icardiego. Francuski klub złożył Nerazzurrim kolejną propozycję w sprawie argentyńskiego napastnika.

Jak poinformował włoski dziennikarz Nicolo Schira, dyrektor sportowy PSG Leonardo zaoferował Interowi 55 milionów euro plus bonusy. Klub z Mediolanu oczekuje jednak za swojego piłkarza 60 milionów euro.

To kolejna oferta przedstawiona przez francuski klub w tej sprawie. Przed kilkoma dniami Francuzi oferowali za Icardiego 50 milionów euro plus 10 milionów euro w bonusach, ale propozycja ta została odrzucona przez włoski klub.

Przypomnijmy, że Icardi przebywa obecnie w Paris Saint-Germain na zasadzie wypożyczenia. W zawartej umowie między klubami znalazła się opcja definitywnego transferu za 70 milionów euro, ale władze francuskiego klubu negocjują z Interem jej obniżenie.

Paris Saint-Germain ma również przygotowaną propozycję dla samego zawodnika. To czteroletni kontrakt, dzięki któremu zarabiałby na Parc des Princes 10 milionów euro rocznie.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

BOYSSAN | 27.05.2020 12:34

60 mln plus 10 w bonusach i temat zamknągoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy