REKLAMA
REKLAMA

Liga Europy i Liga Mistrzów wznowione w sierpniu?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  20.04.2020 08:32
Liga Europy i Liga Mistrzów wznowione w sierpniu?

Piłka Ligi Mistrzów 2018/19  |  fot. adidas

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Sky Sport Italia podaje, że rozgrywki Ligi Europy mogą zostać wznowione 2-3 sierpnia.  Na siódmego sierpnia zaplanowano natomiast powrót elitarnych rozgrywek do gry.

Od kilku dni media sportowe w całej Europie donoszą, że władze Europejskiej Unii Piłkarskiej rozważają przeniesienie meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy na sierpień, gdzie spotkania w tych rozgrywkach miałby się odbywać mniej więcej co trzy dni.

Przypomnijmy, że aktualnie rozgrywki w europejskich pucharach są zawieszone z powodu pandemii koronawirusa. O ile w przypadku Champions League do rozegrania jest jeszcze kilka meczów 1/8 finału, to nieco bardziej skomplikowana jest sytuacja w Lidze Europy, gdzie muszą być jeszcze rozegrane wszystkie rewanże na tym etapie rozgrywek.

Ćwierćfinały Ligi Europy mają według najnowszych informacji odbyć się 10 i 13 sierpnia, 17 i 20 sierpnia rozegrane miałby zostać półfinały, które wyłonią finalistów, mogących wystąpić 27 sierpnia w Gdański w finale. W kontekście Ligi Mistrzów warto natomiast odnotować, że tutaj finał ma się odbyć 29 sierpnia w Stambule.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy