REKLAMA
REKLAMA

Forsberg: Nigdy nie bałem się mówić, że jestem dobrym piłkarzem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  16.04.2020 10:07
Forsberg: Nigdy nie bałem się mówić, że jestem dobrym piłkarzem

Emil Forsberg  |  fot. Alexander Vilf / Sputnik/ Hepta / Sport Pictu

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Ciekawego wywiadu udzielił ostatnio piłkarz RB Lipsk w osobie Emila Forberga. Zawodnik dał do zrozumienia, że rozważa rozstanie z klubem z Saksonii, chcąc szukać nowych wyzwań w swojej karierze piłkarskiej.

- Oczywiste jest, że myślę o swojej przyszłości. Na dzisiaj jednak trudno cokolwiek zdecydować w tej kwestii. Zobaczymy, co przyszłość pokaże. Zawsze byłem otwarty na nowe wyzwania, ale nie zmienia to faktu, że wciąż darzę sentymentem Lipsk i kibiców tego klubu - mówił piłkarz cytowany przez Bulinews.com.

- Czuję się częścią Lipska, prowadząc otwarte rozmowy z działaczami klubu. Pozostały mi dwa lata umowy z Lipskiem. Do swoich obowiązków w klubie podchodzę cały czas profesjonalnie. A co będzie w przyszłości, to zobaczymy - kontynuował Forsberg.

28-latek nie ukrywa, że chciałby spróbować swoich sił w Anglii, Hiszpanii, czy we Włoszech. Daje jednak do zrozumienia, że kwestią ewentualnej zmiany klubu zajmuje się jego menedżer Hasan Cetinkayi.

- Zawsze mówiłem, że Premier League jest w porządku, podobnie jak Serie A, czy La Liga. Dużo rozmawiałem ze swoim agentem na ten temat, który przyczynił się do tego, że trafiłem do Lipska. O to gdzie będę grał w przyszłości, najlepiej pytać jego - mówił Szwed.

- Nigdy nie bałam się powiedzieć, że jestem dobrym piłkarzem, który może grać prawie wszędzie. Zawodnik nie powinien się tego wstydzić. Musi być pewny siebie. Bardzo w siebie wierzę i myślę, że mogę grać w większości klubów, ale czy to realistyczne, to inne pytanie - dodał.

Forsberg w tym sezonie wystąpił łącznie w 27 spotkaniach Die Roten Bullen, zdobywając w nich 10 bramek..


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy