REKLAMA
REKLAMA

Liga rosyjska zawieszona do co najmniej 31 maja

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Championat.com  |  02.04.2020 10:05
Liga rosyjska zawieszona do co najmniej 31 maja

Priemjer-Liga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Prezydent Rosyjskiej Federacji Piłkarskiej w osobie Alexandera Dyukova zakomunikował w środę że wszystkie rozgrywki piłkarskie w kraju zostały zawieszone do co najmniej 31 maja.

"Rosyjska Federacja Piłkarska w pełni popiera decyzje UEFA podjęte dziś po konsultacjach z federacjami krajowymi. W tej chwili analizowana jest koncepcja, dzięki której dokończone będą mogły być wszystkie rozgrywki ligowe. Oczywiste jest, że sytuacja epidemiologiczna w poszczególnych krajach jest inna, co może sprawić, że krajowe ligi zostaną wznowione na początku lub na końcu czerwca" - brzmi oświadczenie.

"Biuro komitetu wykonawczego Rosyjskiej Federacji Piłkarskiej przedłużyło ograniczenia dotyczące organizacji zawodów piłkarskich do 31 maja. Ten krok jest logiczny i zgodny ze środkami podjętymi przez rząd naszego kraju. Biorąc zatem pod uwagę wznowienie rozgrywek ligowych, rozpoczęcie nowego sezonu zostanie przełożone na połowę sierpnia lub połowę września" - czytamy dalej.

17 marca Rosyjska Federacja Piłkarska oficjalnie ogłosiło zawieszenie wszystkich rozgrywek piłkarskich w Rosji do 10 kwietnia.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy