REKLAMA
REKLAMA

Gerrard załamany po kolejnej porażce

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  05.03.2020 09:57
Gerrard załamany po kolejnej porażce

Steven Gerrard  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Rangers FC przegrali w środę u siebie z Hamiltonem 0:1 i po zakończeniu spotkania menedżer gospodarzy Steven Gerrard był wręcz załamany.

- Po porażce z Hearts sądziłem, że już bardziej rozczarowany być nie mogę. I proszę, gdzie się znalazłem. Czuję się naprawdę mocniej rozgoryczony niż kilka dni temu. Przed tym spotkaniem rzuciłem wyzwanie moim piłkarzom i nadal będę to robił - powiedział wyraźnie smutny Gerrard.

- Po meczu w szatni panowała absolutna cisza. Sami sobie sprawiliśmy zawód. Jednak musimy wykonać razem ciężką, naprawdę ciężką pracę, aby wydostać się z tego dołu - dodał.

Szkoleniowiec Rangers zapowiedział, że w zespole mogą nastąpić zmiany, a on zrobi wszystko, aby przywrócić drużynie pewność siebie.

- Zrobimy wszystko, co tylko możliwe, aby wyjść z kryzysu. Może zmienimy taktykę, może będą zmiany personalne. Spróbujemy wszystkiego, aby przywrócić w piłkarzach zaufanie do swoich umiejętności - zakończył Gerrard.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

redsik | 05.03.2020 18:15

szkoda bo myślałem że to już ten sezon ale Rangers dają ostatnio ciała, liczę że wrócą do wygrywania ale i tak myślę że jest za późno bo Celtic nie przegra w 10 ostatnich kolejkach 5 razy xD

Konradosmen | 07.03.2020 01:01

niech sie Gerrard nie załamuje na mistrzostwo glasgow nie ma szans, na spadek na 3 miejsce tez nie... vice mistrzostwo mają pewnegoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy