REKLAMA
REKLAMA

Oferta Super Kibic w LV BET. Pula nagród uzależniona od frekwencji na stadionach

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  03.03.2020 14:13
Oferta Super Kibic w LV BET. Pula nagród uzależniona od frekwencji na stadionach

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
"Super kibic" - to najnowsza oferta legalnego bukmachera LV BET dla swoich użytkowników. Przy okazji każdej kolejki Ekstraklasy do zgarnięcia jest atrakcyjna pula, która uzależniona jest od wysokości frekwencji na meczach drużyn sponsorowanych przez LV BET.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminLV BET "płaci" za każdego kibica na stadionach Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź. Przed rozpoczęciem rywalizacji w 25. kolejki Ekstraklasy pula wynosi aż 60 814 złotych.

Jak ją zdobyć? Cała pula trafi do osoby, która trafi rozstrzygnięcie wszystkich ośmiu spotkań w 25. kolejce. Do zabawy brany jest pod uwagę przedmeczowy zakład kombinacyjny obejmujący wszystkie mecze kolejki typując rynek główny Zwycięzca meczu: 1 albo X albo 2. Warto pamiętać, że do konkursu kwalifikują się pierwsze cztery kupony spełniające warunki, a minimalna stawku kuponu kwalifikująca do udziału w konkursie to 10 zł.

Osoba, która poprawnie wytypuje wszystkie osiem spotkań, otrzyma nie tylko wygraną z kuponu, ale zgarnie również całą pulę z trwającej zabawy. Jeżeli takich osób będzie więcej, to pula nagród zostanie podzielona proporcjonalnie wśród tych graczy.


Przejdź na stronę LV BET


W sytuacji, gdy żaden z użytkowników nie wytypuje poprawnie wszystkich ośmiu spotkań, pula nagród przechodzi na następną kolejkę.

W przypadku poprawnego wytypowania 7 rezultatów meczów (7 z 8) użytkownik otrzyma bonus w wysokości 10 zł. Podlega on jednokrotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.75.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco