Pewne triumfy Man Utd i Wolves

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  23.02.2020 16:55

Ole Gunnar Solskjaer  |  fot. SPORT PICTURES

Gracze Man Utd wygrali z Watfordem 3:0. Z kolei zawodnicy Wolves pokonali Norwich - też 3:0.

Jak wyglądało to pierwsze spotkanie? Piłkarze Man Utd objęli prowadzenie w 42. minucie, kiedy to rzut karny wykorzystał Fernandes.

Po przerwie gospodarze dokończyli dzieła. Najpierw w 58. minucie bramkę dla Czerwonych Diabłów zdobył sprytnym uderzeniem Martial. W 75. minucie podwyższył natomiast Greenwood.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Co działo się w drugiej potyczce? Gospodarze już do przerwy prowadzili dwoma trafieniami. Obie bramki dla zespołu z Molineux Stadium zdobył bowiem Jota.

W drugiej połowie rezultat tej potyczki na 3:0 dla gospodarzy ustalił Jimenez.

bartek392 | 23.02.2020 17:05

wynik lepszy od gry... Bruno robi różnicę i to widać, gdyby wielmożny pan psedudo piłkarz raczył zostać i zaczął grać na prawdziwym poziomie jak P. Pogba potrafi to w końcu pomoc United byłaby na świetnym poziomie. Ba, wzmacniając skrzydła w końcu wrócilibyśmy na należyte miejsce

Rob66 | 23.02.2020 17:09

Jota.. Co za technika .Wolves mają jednak power.

FCHollywood | 23.02.2020 17:13

Oba rezultaty były dla mnie zaskoczeniem, szczególnie że gospodarze grali w tygodniu. Ciasno, ciasno w tej tabeli. Miałby być stracone sezony przez tego czy tamtego, a tu sezon trwa w najlepsze i nikt nie jest w stanie określić jak to się zakończy. Będzie ciekawie.

Franek. | 23.02.2020 17:19

Komfortowe zwycięstwo United. Poza kilkoma nerwowymi momentami w 1 połowie to pełna kontrola wydarzeń na boisku.  Piękna bramka Martiala,w zasadzie to był taki pokaz drzemiących w tym chłopaku możliwości. Gdyby mu sie tylko bardziej czasem chciało....  Sytuacja kadrowa znacząco sie poprawiła,nareszcie Ole ma kim rotować,jeszcze niech wróci Rash z Pogbą i walka o TOP4 może być naprawdę w naszym zasiegu.

Mr_Devil | 23.02.2020 17:21

Dopiero w drugiej połowie złapali więcej luzu, w pierwszej byli spięci, jak podczas czwartkowego występu. Zamiast przebieżki sesja z psychologiem i powinno być dobrze ;-)

Mr_Devil | 23.02.2020 17:34

@calynabialo
W ofensywie taka ręka jest gwizdana, nawet jak jest przypadkowa, czy nabita. Tak, to jest nowy przepis.

Flash87 | 23.02.2020 17:37

Franek
Rashford raczej nie wróci do końca sezonu co do Pogby jeszcze jakieś 2-3 tyg i prawdopodobnie wróci już na boiska PL.
Co do meczu to United potrzebowało jak tlenu takie zawodnika jak Bruno gość jest przekotem!

Mucha52 | 23.02.2020 17:45

Bramka Martiala miodzio

Rob66 | 23.02.2020 18:09

George Jest.
W Anglii nie liczą się bezpośrednie starcia.Przy takiej samej ilości punktów ważne są tylko strzelone bramki

Mucha52 | 23.02.2020 19:47

Tak na marginesie Fernades ma więcej goli i asyst po 3 meczach EPL  anizeli Lingard przez ostatnie 18 miesięcy

FCHollywood | 23.02.2020 20:36

Honor to nie jest coś co możesz mu odebrać, ani zwrócić. Dowiedz się czegoś o honorze najpierw nim zaczniesz pisać takie bzdety.

DodoGUNNER | 23.02.2020 20:39

Aaron Wannabe-Saka

Joker | 23.02.2020 20:59

Mucha52
A to akurat nie jest wielkie osiągnięcie, hehe :)

Cieszę się, że Bruno zaczyna robić różnicę, widać że się dobrze wprowadził, nie potrzebował czasu na aklimatyzację tylko wszedł do gry z miejsca i gra to co w Sportingu. Przydałby się jeszcze ktoś na podobnym poziomie do środka (np. takiemu Pogbie mogłoby się znowu zachcieć poważnie pograć w piłkę, hehe), i wtedy ta druga linia prezentowałaby się naprawdę świetnie, bo czy to Matic czy Fred swoją czarną robotę wykonują bardzo solidnie, a już wraca też McTominey, także ta konkurencja robi się całkiem spora.

Bramka Martiala faktycznie kapitalna, przebłysk geniuszu tego chłopaka, jakby on był trochę stabilniejszy to grałby w pierwszym składzie reprezentacji Francji, bo możliwości ma ogromne, technika, drybling, technika strzału, szybkość, wszystko na wysokim poziomie.

Ale gol Greenwood'a też niczego sobie, niezłym kopytem się popisał młody Anglik, który w samej PL ma już 5 goli co jak na nastolatka jest całkiem solidnym wynikiem.

W tej chwili jestem optymistą w kwestii walki o top4, gdyby jeszcze Rash był zdrowy to byłbym pewny, że załapią się do czwórki, ale zaczyna to wyglądać bardzo solidnie w defensywie, a że z przodu zawsze coś tam potrafią wykreować to można być dobrej myśli, zwłaszcza że Tottenham ma więcej problemów niż MU, Chelsea w sumie też, Wilki myślę będą poważnie traktować LE i trochę tam sił stracą, Sheffield zabraknie jakości na końcówkę sezonu, i w sumie to najbardziej mnie martwi forma Arsenalu, który wygląda coraz lepiej.

Mucha52 | 23.02.2020 21:41

Joker to była ironia do formy celebryty Lingarda

xxBANGxx | 23.02.2020 21:54

Jeśli kara dla City zostanie podtrzymana, to wystarczy 5 miejsce, aby załapać się do LM.

Griezmann | 23.02.2020 22:23

Nie ma co patrzeć na karę City. Trzeba grać swoje. Każda drużyna z walki o top4 ma napięty i ciężki terminarz. Będzie ciekawie