REKLAMA
REKLAMA

Leiva: Ponownie uwierzyłem w siebie

dodał: Bartas98  |  źródło: Football Italia  |  05.02.2020 15:18
Leiva: Ponownie uwierzyłem w siebie

Serie A

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Pomocnik Lazio Lucas Leiva powiedział, że odzyskał wiarę we własne możliwości po przenosinach do Rzymu, gdzie trafił z Liverpoolu w 2017 roku. Gracz drużyny ze stolicy Włoch czuje, że jest teraz pełen wigoru i chęci do gry.

Pomocnik dołączył do ekipy Biancocelestich po dekadzie gry w Anglii, gdzie był zawodnikiem Liverpoolu, Leiva przyznaje, że teraz jest innym piłkarzem niż jeszcze kilka lat temu.

- Kiedy czujesz, że ludzie z najbliższego otoczenia potrafią cię docenić, od razu masz inne samopoczucie i nastawienie. W Rzymie odzyskałem wiarę we własne umiejętności. Moja rodzina również czuje się tu świetnie. To bardzo pomaga. Mam wrażenie, że w coraz większym stopniu pokazuje swoją wartość. Oczekiwania wobec mnie były ogromne, w końcu trafiłem tu z wielkiego klubu, jakim jest Liverpool. Ale staram się temu podołać - powiedział Leiva.

Warto odnotować fakt, że Leiva rozegrał 108 spotkań w ekipie Lazio we wszystkich rozgrywkach, strzelając cztery gole.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

redsik | 05.02.2020 19:20

ja tam Leivę lubiłem, nie był może u nas jakimś wielkim graczm ale gryzł murawę i biegał na czworaka, prawdziwy wojak

januszL | 05.02.2020 22:19

Przyszedł jako następca Lucasa Biglii i spełnił oczekiwania. Sprzedaż Biglii do Milanu i zakup w jego miejsce Leivy okazał się złotym interesem Lotito. Biblia przepadł i zaliczył spektakularny zjazd formy,  a Lwica trzyma poziom.
Swoją drogą ma unikatowy styl gry, taki trochę w niby chodzonego z duża liczbą krptkich podań. Podobny do Pjanica jak dla mnie, tylko bardziej agresywny w odbiorze.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy