REKLAMA
REKLAMA

Kolejny klub z ofertą za Piątka

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  29.01.2020 09:27
Kolejny klub z ofertą za Piątka

Krzysztof Piątek  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Styczniowe okno transferowe zostanie zamknięte w piątek. Wtedy powinna również wyjaśnić się najbliższa przyszłość napastnika reprezentacji Polski Krzysztofa Piątka. Tymczasem media informują o kolejnym klubie, który jest zainteresowany sprowadzeniem zawodnika Milanu.

Przyszłość Piątka jest tematem intensywnych spekulacji od wielu tygodni. Polski napastnik, który do Milanu trafił rok temu za 35 milionów euro z Genoi, nie może narzekać na brak zainteresowania, mimo że nie może liczyć na regularne występy w drużynie Rossonerich.

Przedstawiciele Milanu są gotowi na jego sprzedaż już podczas styczniowego okna transferowego. Są skłonni również zgodzić się na wypożyczenie z obowiązkiem wykupy. Rozmowy w tej sprawie prowadzą już z kilkoma klubami.

Do walki o sprowadzenie Krzysztofa Piątka włączyła się Hertha Berlin, która jest zainteresowana definitywnym transferem. Na razie oferta niemieckiego klubu jest jednak niższa od oczekiwanych przez Milan 30 milionów euro. Nie wiadomo również, czy sam Piątek będzie zainteresowany przenosinami do Berlina, biorąc pod uwagę, że ma także ofertę z Tottenhamu Hotspur, gdzie miałby zastąpić kontuzjowanego Harry'ego Kane.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Fan_Tulipan | 29.01.2020 10:07

Od tego Piątka to już muli człowieka.

Kamilek1936 | 29.01.2020 10:30

Tulipan wejdź na Wp tam żadnego wpisu o piątku nie ma... Hehe żartowałem.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy