Wygrane Southampton, Aston Villi i Bournemouth, pech Evertonu

dodał: maaarcin  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  21.01.2020 22:34

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
Nie brakowało emocji we wtorkowych spotkaniach 24. kolejki Premier League. Trzy punkty na swoje konto zapisały jedenastki Southampton, Bournemouth i Aston Villi. Bliski wygranej był również Everton.

Piłkarze Southampton potwierdzili dobrą dyspozycję z ostatnich tygodniach i wywieźli komplet punktów z Selhurst Park, gdzie pewnie 2:0 pokonali miejscowe Crystal Palace.

Bardzo ważne zwycięstwa w kontekście walki o utrzymanie odniosły zespoły Aston Villi i Bournemouth. Pierwsi rzutem na taśmę pokonali u siebie 2:1 Watford, natomiast drudzy pewnie 3:1 ograli Brighton. Wygrane te pozwoliły obu drużynom poprawić ich pozycję w ligowej tabeli.

Bliski zdobycia trzech punktów na Goodison Park był Everton, który długo prowadził 2:0 z Newcastle United. Bohaterem Srok został jednak Lejeune, który w doliczonym czasie gry dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i zapewnił swojej drużynie cenny jeden punkt.

AFC Bournemouth - Brighton & Hove Albion 3:1 (2:0)
1:0 Wilson 36'
2:0 Gross (sam.) 41'
2:1 Wilson 74'