REKLAMA
REKLAMA

Young przerwał treningi

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  17.01.2020 09:17
Young przerwał treningi

Ashley Young  |  fot. Ramil Sitdikov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictu

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według informacji dziennika The Sun, Ashley Young przerwał treningi w Manchesterze United, by wymusić transfer do Interu Mediolan.

W zeszły piątek Anglik po raz pierwszy nie stawił się na treningu swojej obecnej drużyny i w ten sposób chce jak najszybciej doprowadzić do otrzymania zgody na przenosiny do Interu Mediolan. Piłkarz z tego powodu nie pojawił się w kadrze meczowej Czerwonych Diabłów na dwa spotkania, które rozgrywano w tym tygodniu.

Obrońca otrzymał od włodarzy klubu ofertę przedłużenia kontraktu o rok, jednak odrzucił ją. Obecna umowa jest ważna tylko do 30 czerwca. Zawodnik już od dłuższego czasu jest łączony z przenosinami do Interu Mediolan.

Young w jest wychowankiem Watford FC. W latach 2007-2011 występował w Aston Villi, a w 2011 roku przeniósł się na Old Trafford.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Franek. | 17.01.2020 12:16

Żegnamy tego Pana bez żalu.  Kariery na skrzydle w United nie zrobił,a w obronie grał głównie z konieczności.Na prawej flance jest Bissaka i Dalot,a na lewej Shaw i Williams.Swego czasu największy nurek w PL i dopiero chyba za Mourinho się trochę ogarnął.  

mr_roba | 17.01.2020 23:06

Young był zbyt jednowymiarowy (dzida do przodu i wrzutka prawą nogą) by osiągnąć coś więcej. Z drugiej strony zawsze dawał z siebie wszystko. Na koniec kariery chciałby jeszcze liznąć LM a u nas to niepewne delikatnie mówiąc.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy