REKLAMA
REKLAMA

Legalni bukmacherzy: Fortuna z milionerem!

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Twitter  |  24.09.2019 22:32
Legalni bukmacherzy: Fortuna z milionerem!

Fortuna zakłady bukmacherskie

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Szef Fortuna zakłady bukmacherskie w osobie Macieja Nowaka poinformował na łamach jednego z portali społecznościowych, że jeden z graczy bukmachera wygrał ponad milion złotych, zawierając dwa identyczne zakłady.

Szczęśliwy gracz Fortuny zakłady bukmacherskie na oba zakłady zainwestował 9980 złotych, mając w zakładach kurs na poziomie 136,86. Kupony liczyły po sześć wydarzeń.

Z jednego zakładu gracz zainkasował 540 900 złotych i tyle samo wygrał na drugim kuponie, co łącznie daje wygraną na poziomie ponad miliona złotych.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

FCHollywood | 24.09.2019 23:50

Według regulaminu Fortuny nie można zmienić nicku, który wybrało się podczas rejestracji. Na stronie https://www.efortuna.pl/pl/strona_g lowna/pomoc/jak_zaczac/konto/index. html widnieje taki wpis:


Czy mogę zmienić nazwę użytkownika?

Nie.
Nazwa użytkownika jest unikalna dla każdego Klienta i nie ma możliwości jej zmiany.


Zabawna historia z właścicielem tego konta na platformie twitter, ponieważ znajduje się tam post z dnia 07.05.2019 https://twitter.com/mnovvak/status/ 1125729016533614593

Co widzimy we wspomnianym poście dodanym przez szefa bukmacherów fortuny? Ciekawego screena, na którym to ktoś za nie małe pieniądze obstawił niemal niemożliwy scenariusz, czyli historyczny awans LFC do finału. Szacun co nie? Prawie 50k PLN w "błoto"? No nie, bo kupon okazał się wygrany i jest gość zarobiony.

Tylko chwileczkę, coś nie gra w relacji screen vs kupon, bo o dziwo mamy w tym twitterowym wpisie nawet link do kuponu.

Idąc za screenem:

Autor kuponu: kol***
Numer: 3423295274753100
Zagrany: 7.5.2019 13:12:11 - przez Mobile/Tablet

Jednak po wejściu w link z kuponem widzimy takie coś:

Autor kuponu: fer***
Numer: 3423295274753100
Zagrany: 7.5.2019 13:12:11 - przez Mobile/Tablet

I co teraz? Nick magicznie się zmienił? Ten, który wedle regulaminu nie mógł się zmienić? Fortuna ma tak zwaną Strefę Typera, gdzie można się wymieniać kuponami, propozycjami i tak dalej. Problem w tym, że ani kol***, ani fer*** nigdy na tej strefie się nie udzielał. Dość dziwne, skoro i tak fortuna przechwala się jego kuponami na lewo i prawo.

Sięgnijmy jeszcze wpis niżej, czyli https://twitter.com/mnovvak/status/ 1125725943186829312

Tu mamy cztery kupony z maksymalną wygraną jaka jest na Fortunie, czyli 540 900 na czterech kuponach, a nie żadne 2,4 milona(lubią tak bzdurnie pisać wygrane przed opodatkowaniem 10% powyżej 2280).

Wszystko z tego samego konta kol***/fer*** Co daje nam łącznie siedem kuponów z maksymalną wygraną, ponad 3,5 miliona na czysto.

Fakt jest taki, że jeden gość się z nimi sądzi o 60 milionów(według mnie nie ma za bardzo szans na nic), bo nie chcą mu dać grać, bo ładnie ich ograł. Kolejna sprawa wygląda tak, że jak raz wygrasz u nich kilkaset tysięcy, to już jesteś limitowany, twoje kupony podlegają dodatkowej weryfikacji. Wiadomo, nie chcą dać się ograbić, co nie? Prawo stoi po ich stronie i mogą robić co chcą.

Coś w tym dziwnego, że magicznie kol*** zmienia się w fer***? Może coś w tym dziwnego, że pozwalają mu tak frywolnie się ograbiać, a innym nie?

Wszystko zgodnie z prawem, niestety. Pomijając rzekomą dzwiność/iluzję w tej sprawie, to chciałbym dodać, że kupon na LFC był ogromnym ryzykiem i to zagrany za duże pieniądze(dla milionera nie za duże, ale z perspektywy zwykłego gracza tak). Kiedy się pojawił ten kupon? Od razu po tych czterech z dużą wygraną. Jak działa kupon za dużą stawkę? Wszyscy się na to rzucają i kopiują.

Pech chciał, że LFC dokonał niemożliwego i awansował do finału, potem skończyło się bez niespodzianki w nudnym meczu finałowym. Co dalej? Może wyszło się na minus przez Kloppa i cyrki Ernesto? Dalej trzeba było wrzucić kolejne kupony(dwa takie same), z większą ilością zdarzeń od tego zwycięskiego gracza. Puścić tweeta i gotowe.

Tysiące ludzi masowo kopiowało te dwa kupony: https://www.efortuna.pl/pl/strona_g lowna/nahled_tiketu/index.html?tick et_id=MzQyMzM5NTI4MzkzMDcwMDpNICF%2 BVguXGgCXGmQ%3D&kind=MAIN tego samego wizjonerskiego twórcy, który ograbia fortunę.

Dla mnie wszystko cuchnie w tym temacie i to na odległość.

FCHollywood | 24.09.2019 23:52

*niemałe, dalej nie chce mi się sprawdzać poprawności :)goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy