REKLAMA
REKLAMA

Tylko u nas! Zakład bez ryzyka 260 zł od STS

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  30.05.2019 17:00
Tylko u nas! Zakład bez ryzyka 260 zł od STS

Legalny polski bukmacher STS

Liga niemiecka wróciła do gry!
Już w najbliższą sobotę rozegrany zostanie finał Ligi Mistrzów. Z tej okazji, legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę TYLKO dla użytkowników naszych serwisów – zakład bez ryzyka 260 zł i freebet 30 zł.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminCo należy zrobić, aby skorzystać z oferty, która jest przygotowana dla nowych użytkowników STS.pl? Wystarczy założyć konto, korzystając z kodu promocyjnego MAXBONUS, a następnie po wniesieniu depozytu postawić kupon z wydarzeniem związanym ze zbliżającymi się meczami. Oferta obowiązuje tylko do 1 czerwca do godz. 23:59.


Podaj kod MAXBONUS w STS


Niezależnie od stawki za pierwszy kupon, maksymalna wysokość bonusu wynosi np. 260 zł (stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc w przypadku kuponu za 260zł, zwrot wyniesie 228,8zł). Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz od STS swoją wygraną. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymasz zwrot stawki.

Darmowy zakład 30 zł


To jednak nie wszystko. Każdy nowy użytkownik, który skorzystać z kodu MAXBONUS, otrzyma darmowy zakład bez depozytu w wysokości 30 zł. Więcej o darmowym zakładzie oraz zasadach jest obrotu przeczytacie w naszej recenzji legalnego bukmachera STS.


Przejdź na stronę STSMusisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco