REKLAMA
REKLAMA

Berardi: Jestem gotowy na zmianę klubu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  13.05.2019 08:17
Berardi: Jestem gotowy na zmianę klubu

Serie A

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Domenico Berardi przyznał ostatnio, że wcześniej nie było gotowy na opuszczenie US Sassuolo. Włoski napastnik przekonuje jednak, że jeśli niebawem trafiłaby się ciekawa propozycja z innego klubu, to poważnie by ją rozważył, dając do zrozumienia, że jest już przygotowany na zmianę otoczenia i kolejny krok w swojej karierze.

- Wcześniej nie byłem gotowy na zmianę barw klubowych, dlatego chciałem zostać w Sassuolo. W każdym razie daleki jestem od stwierdzenia, że zmarnowałem czas - mówił Berardi w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

- Teraz sytuacja uległa już zmianie i myślę, że jestem gotowy na zmiany w swoim życiu. Wydaje mi się, że jestem lepszym piłkarzem, mającym więcej doświadczenia - zaznaczył zawodnik.

- Moim pierwszym celem było spokojne ukończeniu procesu dojrzewania jako piłkarz. Czuję, że to udało mi się w Sassuolo. Co prawda trudno byłoby mi zmienić klub, ale nie przeraża mnie już ta wizja, jak to miało miejsc wcześnie - zaznaczył 240-latek.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Berardi jest fanem Interu Mediolan. Zawodnik jednak przekonuje, że ten fakt nie miałby wpływu na podjęcie decyzji o jego przyszłości.

- Gdyby trafiła do mnie oferta z Mediolanu, czy z innego klubu taka samo bym je analizował. Jeśli uznam, że dana propozycja będzie dla mnie korzystna, to z niej skorzystam - skwitował Włoch.

Berardi w trakcie kończącego się sezonu wystąpił łącznie w 35 spotkaniach, notując w nich dziewięć trafień i pięć asyst.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

buongiorno | 13.05.2019 11:24

Zapraszamy do Mediolanu, tu można się rozwinąć jeszcze bardziej :)

J_user | 13.05.2019 11:50

@buongiorno - jak rolka papieru toaletowego ;)

buongiorno | 13.05.2019 11:59

@J_user

Nie wiem czy aż tak, bo z 20 cm rozwinąć się do 20 metrów, to jest przeskok rzędu stu-krotności pierwotnej wartości, ale w przypadku Berardiego, to mógłby być przeskok przynajmniej o jeden poziom. Z fartem mordeczko !

Capolista | 13.05.2019 13:07

"zaznaczył 240-latek." Kurcze, źle w tym Interze, jeżeli po tak wiekowych piłkarzy sięgają. Swojądrogą szacun dla Berrardiego, że pomimo takiego wieku chce się dalej rozwijać.

Odet | 13.05.2019 13:41

Do Juve za Dybalę, gorszy na pewno nie będzie.
Pozdr.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy