REKLAMA
REKLAMA

Bakayoko: Nigdy nie odmówiłem wejścia na boisko

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  07.05.2019 10:03
Bakayoko: Nigdy nie odmówiłem wejścia na boisko

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
AC Milan pokonał w poniedziałkowy wieczór na swoim stadionie Bolognę FC 2:1 w spotkaniu w ramach 35. kolejki Serie A. Uwagę wszystkich skupiła natomiast sytuacja, gdy Tiemoue Bakayoko odmówił rzekomo wejścia na boisko w momencie, gdy szkoleniowiec Rossonerich chciał go wpuścić na plac gry kosztem kontuzjowanego Lucasa Biglii. Zawodnik przedstawił swoją wersję wydarzeń w oświadczeniu opublikowanym na łamach Twittera.

- Nie wyrażam zgody na to, aby postrzegano mnie jako zawodnika, który odmawia wejścia na boisko, gdy trener go o to prosi. Nie jestem człowiekiem, który nie szanuje klubu i kolegów z drużyny - napisał w oświadczeniu Bakayoko.

- Proszono mnie, abym przygotował się na wypadek zmiany i tak tez zrobiłem, rozgrzewając się przez mniej więcej 2-3 minuty, po czym poproszono mnie, abym usiadł na ławce - kontynuował piłkarz.

- Myślę, że miało to miejsce między 23. a 26. minutą spotkania. Trener w niespodziewany dla mnie sposób wypowiedział się w moim kierunku, a ja tylko powtarzałem jego słowa, nic więcej - czytamy dalej w oświadczeniu.

- Żeby było jasne, nigdy nie odmówiłem wejścia na boisko. Poza tym wydaje mi się, że obraz telewizyjny z tego zdarzenia wszystko klarownie wyjaśnia - dodał.

- Na tamten moment miałem tylko jeden cel w głowie, chcąc wejść na boisko i pomóc kolegom z drużyny, jak to ma miejsce zawsze. Tak też będzie do końca sezonu. Forza Milan - skwitował Bakayoko.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Pjoter | 07.05.2019 10:33

Tak właśnie zinterpretowałem tę sytuację wczoraj, przed pomeczowymi komentarzami. To Gattuso okazal się być małostkowym, mściwym człowieczkiem, rozgrywającym swoje małe międzyludzkie gierki kosztem dobra klubu. W ogóle oglądając wczoraj pracę GG, odniosłem wrażenie, że jego miłość do klubu przerodziła się w nienawiść. Wyglądał jak kapitan statku prowadzący załogę na lodową górę. Zmiany, których dokonał nosiły znamiona sabotażu. Myślę, że zarząd powinien go zwolnić w trybie natychmiastowym, a na resztę sezonu do pracy na jego stanowisku desygnować duet Lronardo&Maldini. Zawiesic wewnętrzne spory i zaoferować zaeodnikom intratne premie za wygranie wszystkich pozostałych meczów.

Gazza | 07.05.2019 11:35

Niestety, ale Gatusso powinien być juz dawno zwolniony z Milanu. Tutaj potrzebny jest facet z charakterem, ale nie gestapo. Milan jest w kluczowym momencie, albo byc w LM albo nie byc (choć czy z taka gra jest sens, by pchać sie do LM?), a Gennaro robi swoje gierki. W dodatku telewizja nakręca aferę, ze to niby Bakayoko go obraza itp...

Benek81 | 07.05.2019 19:32

Po sezonie nie będzie ani jednego, ani drugiegogoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy