Skroki lepsze w pojedynku z Leicester

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  07.04.2018 17:56

Bramka zdobyta przez Jamiego Vardy'ego nie wystarczyła nawet do tego, by Leicester zainkasowało punkt. Sobotni mecz zakończył się trumfem Newcastle United (2:1).

Goście już od pierwszego kwadransa wyglądali lepiej niż gospodarze. Potwierdzeniem ich przewagi była akcja z 18. minuty gry. Do siatki trafił wówczas Jonjo Shelvey, który popisał się precyzyjnym uderzeniem z dystansu.

Po zmianie stron Newcastle nadal przeważało, a po długim dograniu Floriana Lejeune, do piłki dopadł Ayoze Perez. Pomimo tego, że atakowało go dwóch defensorów, zdołał on oddać zaskakujący strzał, którym przelobował bramkarza.

Piłkarze Lisów stać było w tym meczu tylko na honorowe trafienie. W 84. minucie do siatki trafił Jamie Vardy

Leicester City - Newcastle United 1:2 (0:1)
0:1 Shelvey 18'