REKLAMA
REKLAMA

Falcao rozważał odejście

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Sky Sports  |  03.10.2012 16:01
Radamel Falcao (fot) rozważał odejście z Atletico Madryt po tym jak drużyna nie zakwalifikowała się do rozgrywek Ligi Mistrzów. Ostatecznie jednak pozostał w stolicy Hiszpanii i nie żałuje swojej decyzji.

- Mam ważny kontrakt na wiele lat z Atletico i nie myślę w tej chwili o żadnym innym klubie - powiedział w rozmowie z Marcą kolumbijski napastnik. - Nie wiem co stanie się w przyszłości. Sytuacja nie zależy wyłącznie od zawodników i zespołu, ale także o sytuacji ekonomicznej w klubie i w kraju.

Pojawiły się ostatnio spekulacje o możliwym odejściu Falcao z Atletico w letnim okienku transferowym po tym jak Los Rojiblancos nie zakwalifikowali się do rozgrywek Ligi Mistrzów. Kolumbijczyk szybko zdementował te informacje.

- Wszyscy w klubie zdawali sobie sprawę, że ciężko będzie mnie zatrzymać jeżeli zespół nie zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów. Przyszłość była niepewna odnośnie kwestii ekonomicznych, ale po wielkim wysiłku zespołu i działaczy udało się utrzymać Atletico na bardzo wysokim poziomie, to pokazuje jak dobrze zorganizowany jest ten klub.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

cichyfx | 03.10.2012 16:35

Bardzo dobrze że został w Atletico jest tam uważany za "Boga" a w innych gigantach byłby tylko jednym z wielu w dodatku Atletico fenomenalnie gra w tym sezonie wiec do LM na pewno sie dostaną.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy