REKLAMA
REKLAMA

De Bruyne: Opuszczę Werder

dodał: MW  |  źródło: ESPN  |  21.09.2012 11:53
Kevin De Bruyne poinformował w wywiadzie, że nie zostanie na stałe w zespole z Bremy. Reprezentant Belgii, który trafił do Werderu w ramach wypożyczenia z londyńskiej Chelsea, wróci po sezonie na Stamford Bridge.

21-latek, który został zakupiony przez The Blues z belgijskiego Racingu Genk, nie zdołał zadebiutować w Anglii, gdyż tuż po sfinalizowaniu transferu wysłano go do Bundesligi.

- Nie ukrywam, że grając w Niemczech spotykam się z mniejszą rywalizacją niż w Londynie. Mimo że występując w Bremie mam większą szansę na grę, chcę wrócić do Chelsea - powiedział.

- Z tego co wiem, to mój dalszy pobyt w Niemczech jest wykluczony poprzez same zapisy w kontrakcie. Już na wstępie zapewniono mnie, że po sezonie trafię ponownie do Londynu - dodał De Bruyne, który rozpoczął swoją przygodę z Werderem od strzelania gola w meczu przeciwko Hannoverowi.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

mack | 21.09.2012 14:42

Nie ta pozycja co Hazard, ale już teraz pokazuje w lidze czy w reprezentacji, że ma spore umiejętności, więc na pewno dostanie szansę w przyszłym sezonie.

KaeM16 werder | 21.09.2012 20:23

Może tylko żartuje i jednak zostanie? ;P Bardzo bym tego chciał, bo na nas jest idealny, a w Chelsea go jakoś nie widzę.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy