REKLAMA
REKLAMA

Kluby walczą o pirotechnikę

dodał: MW  |  źródło: ASInfo  |  11.09.2012 21:25
RTS Widzew Łódź S.A. informuje, iż cały czas prowadzone są działania związane z zalegalizowaniem ograniczonego używania pirotechniki na stadionach, a także innymi udogodnieniami dla kibiców.

W poniedziałek odbyło się spotkanie wszystkich klubów pod auspicjami Ekstraklasy S.A., podczas którego ustalono, że kluby Ekstraklasy w pełni popierają inicjatywę, związaną z legalizacją bezpiecznej pirotechniki a organizator rozgrywek będzie wspierał kluby w tych działaniach.

- Cieszę się, iż nasza inicjatywa zyskała poparcie i akceptację całej ligi zawodowej i zbiegła się z oczekiwaniami wszystkich klubów. Jeszcze bardziej cieszy fakt, że wszystkie kluby będą mówić w ważnych kwestiach jednym głosem i głos ten będzie reprezentowany przez Ekstraklasę, która widać mocniej zaangażowała się w problematykę klubów - mówi Cezary Świątczak, dyrektor klubu.

Kluby podczas spotkania powołały zespół roboczy w ramach Ekstraklasy, którego zadaniem będzie m.in. legalizacja bezpiecznej pirotechniki, umożliwienie korzystania z miejsc stojących na wybranych częściach stadionu, standaryzacja regulaminów i ustalenie wspólnych zasad w stosunku do kibiców drużyn zrzeszonych w ramach Ekstraklasy. W pracach grupy uczestniczyć będzie także przedstawiciel Widzewa Łódź.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

maciek95 | 11.09.2012 23:09

Ech,to jedno z moich najwiekszych marzen by pirotechnika byla legalna.. Coz mam nadzieje ze juz wkrotce obejrzymy piekne racowiska na stadionach ekstraklasy. Race sa bezpieczne!!goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy