Druga runda Euro Typera. Dołącz do gry o Nintendo Switch!

Ponad czterysta osób zdobyło punkty w pierwszej rundzie naszego konkursu na Euro 2021. Nadal można dołączyć do gry o koszulki piłkarskie i Nintendo Switch!

W pierwszej rundzie typowaliśmy rozstrzygnięcia meczów: Polska – Słowacja, Hiszpania – Szwecja, Węgry – Portugalia oraz Francja – Niemcy. Najlepiej z tym zadaniem poradził sobie “KAMO666”, który zdobył 54 punkty i on też został pierwszym liderem klasyfikacji generalnej konkursu.

W drugiej rundzie naszej zabawy typujemy spotkania: Szwecja – Słowacja, Hiszpania – Polska, Węgry – Francja i Portugalia – Niemcy. Typować można na stronie typer.goal.pl do piątku do godz. 14:30. Zapraszamy!

Na czym polega konkurs?

Konkurs jest podzielony na etapy, w których typujemy rozstrzygnięcia meczów Euro 2021. Za poprawne wytypowanie wyniku meczu (1X2), czy obie drużyny strzelą, czy padnie poniżej/powyżej 2.5 goli oraz dokładnej liczby rzutów rożnych przyznawane są punkty. Trzy osoby, które zdobędą ich najwięcej w każdym etapie otrzymają piłkarskie t-shirty. Typujemy mecze w “polskiej grupie” oraz w “grupie śmierci” (grupa F).

Dodatkowo, przez cały turniej Euro 2021, prowadzimy klasyfikację generalną. Na jej zwycięzcę czeka główna nagroda, którą jest konsola Nintendo Switch! Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca odbiorą koszulki piłkarskie. Dołącz do gry na stronie typer.goal.pl!

Punktacja w konkursie i regulamin

Punkty są przyznawane za każdy poprawny typ na każdym etapie zgodnie z następującą punktacją:

  • wynik meczu 1X2: 5 punktów
  • obie drużyny strzelą: 3 punkty
  • poniżej/powyżej 2.5 goli: 3 punkty
  • dokładna liczba rzutów rożnych: 10 punktów

Pamiętaj, że konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny pod adresem: goal.pl/regulamin-konkursu-typer.

Komentarze