Peter Hyballa
Peter Hyballa Grzegorz Wajda

Lech z Wisłą o przełamanie, Pogoń z Zagłębiem o potwierdzenie wysokiej formy

W sobotę rozegrane zostaną trzy spotkania 14. kolejki PKO Ekstraklasy. Rywalizacja toczyć się będzie w Szczecinie, Krakowie i Poznaniu. Wszystkie pojedynki zapowiadają się bardzo ciekawie. Sprawdźcie typy na wszystkie dzisiejsze mecze.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin

Pierwsze spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 15:00, to pojedynek dwóch drużyn, które w ostatnich kolejkach prezentowały wysoką formę. Pogoń jest niepokonana od czterech spotkań, a w trzech ostatnich sięgnęła po komplet dziewięciu punktów. W tym czasie pokonała między innymi Lecha Poznań (4:0). Rywalem Portowców będzie Zagłębie Lubin, które w trzech ostatnich spotkaniach zapisało na swoje konto siedem punktów. Teraz Miedziowi jadą do Szczecina z nadzieją na wywiezienie stamtąd przynajmniej jednego oczka.

Sprawdź pełną zapowiedź i typy na mecz >

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 19. grudnia 2020 14:55.

Cracovia – Lechia Gdańsk

W drugim z sobotnich meczów Cracovia podejmować będzie u siebie pogrążoną w kryzysie Lechię Gdańsk. Drużyna prowadzona przez Piotra Stokowca przegrała cztery ostatnie ligowe mecze, nie zdobywając w nich choćby jednego gola. Przed meczem w stolicy Małopolski nie ma po swojej stronie zbyt wielu argumentów. Na boisko w roli faworyta wybiegną Pasy, które w trzech ostatnich meczach zdobyły siedem punktów.

Sprawdź pełną zapowiedź i typy na mecz >

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 19. grudnia 2020 17:24.

Lech Poznań – Wisła Kraków

Na zakończenie sobotniej rywalizacji dojdzie do pojedynków dwóch wielkich firm, które w tym sezonie zmagają się z ogromnymi kłopotami. Lech Poznań plasuje się obecnie na dopiero siódmym miejscu w tabeli, natomiast Wisła jest przedostatnia! Ostatnie tygodnie nie były udane dla obu zespołów i trudno wskazać w tym meczu zdecydowanego faworyta. Obie drużyny, jeżeli zagrają skutecznie, mają szansę pokusić się o zwycięstwo.

Sprawdź pełną zapowiedź i typy na mecz >

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 19. grudnia 2020 19:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze