Wątpliwości Liverpoolu. Werner nie trafi na Anfield?

Timo Werner
Timo Werner fot. Grzegorz Wajda

Przedstawiciele Liverpoolu mają duże wątpliwości dotyczące ewentualnego sprowadzenia napastnika RB Lipsk Timo Wernera podczas letniego okna transferowego. The Reds nie mają pewności, czy mogą sobie w najbliższym czasie pozwolić na taki wydatek.

Czytaj dalej…

Już od jakiegoś czasu nie jest tajemnicą, że reprezentant Niemiec jest jednym z celów transferowych Liverpoolu. Sam piłkarz również jest gotowy na dołączenie do zespołu prowadzonego przez Juergena Kloppa. Nie wiadomo jednak, czy na taki transfer pozwolą aktualne warunki.

Werner, który jest związany z RB Lipsk umową do czerwca 2023 roku, może odejść za 55 milionów euro, czyli kwotę znajdującą się w klauzuli odstępnego. Klauzula aktywna jest jednak tylko do 15 czerwca – informuje Sport Bild.

Niepewna sytuacja ekonomiczna

Jeszcze niedawno wydawało się, że Liverpool będzie gotowy z niej skorzystać. Jednak jak informuje niemiecki dziennik, na Anfield Road pojawiły się w tej kwestii wątpliwości. Przedstawiciele Liverpoolu nie wiedzą jakie ekonomiczne skutki dla klubu będzie miała ostatecznie przerwa w rozgrywkach i czy sytuacja pozwoli na wyłożenie latem takiej kwoty.

Komentarze