Serie A: asysta Bereszyńskiego, niespodzianka w Rzymie, Milan zawiódł – podsumowanie 26. kolejki [WIDEO]

Bartosz Bereszyński
PressFocus Na zdjęciu: Bartosz Bereszyński

Wyniki 26. kolejki Serie A. Na początek Sampdoria Genua wygrała u siebie z Empoli FC 2:0. Asystę przy bramce na 2:0 zanotował Bartosz Bereszyński. Później AS Roma zremisowała z Veroną 2:2. Z kolei w ostatnim meczu US Salernitana niespodziewanie zremisowała z Milanem 2:2. Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył efektowną przewrotką Federico Bonazzoli. Prezentujemy wyniki i strzelców goli wszystkich meczów.

Pewna wygrana Sampdorii, remis w Rzymie, beniaminek sprawił niespodziankę

Sampdoria Genua mierzyła się u siebie z Empoli FC. Gospodarze od początku przeważali, czego efektem były dwa trafienia. Przy golu na 2:0 asystował Bereszyński, który udanie zagrał z prawej strony pola karnego do Quagliarelli. Po zmianie stron rezultat nie uległ zmianie. Szymon Żurkowski (Empoli) został zmieniony w 64. minucie.

Później AS Roma zremisowała z Veroną 2:2. Rywale prowadzili dwoma golami, ale podopieczni Jose Mourinho zdołali zgarnąć jedno oczko. Nicola Zalewski (AS Roma) wszedł na boisko w 46. minucie. Z kolei Paweł Dawidowicz (Verona) jest kontuzjowany.

W ostatniej potyczce US Salernitana grała z Milanem. Po pierwszej części gry mediolańczycy remisowali z beniaminkiem 1:1. Gospodarze wyrównali po pięknej przewrotce, którą popisał się Bonazzoli.

Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 2:2. Paweł Jaroszyński (US Salernitana) przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.