Serie A: Immobile show, Roma odwróciła mecz, a Milan rozczarował [WIDEO]

Piłkarze Fiorentiny

Wyniki niedzielnych meczów 32. kolejki Serie A. Działo się w niedzielnych bojach 32. kolejki ligi włoskiej. Przede wszystkim porażkę zaliczyło SSC Napoli, ulegając Fiorentinie (2:3). Hat-tricka w wygranym starciu z Genoą (4:1) skompletował Ciro Immobile. AS Roma zdołała natomiast w ostatnim kwadransie rywalizacji odwrócić wynik z Salernitaną (2:1), a Torino zremisowało z Milanem (0:0).

Serie A: cudowny gol Cabrala, świetna końcówka Giallorossich

19 goli padło w sześciu niedzielnych spotkaniach ligi włoskiej. Zdecydowanie najwięcej padło ich w Genui i w Neapolu. Lazio pokonało przekonująco Genoę. Niezwykłą skutecznością popisał się w tym boju Ciro Immobile. Tymczasem Fiorentina zainkasowała cenne trzy oczka na Stadio Diego Armando Maradona, gdzie pokonała Napoli. Kapitalny trafienie popisał się w tym boju Arthur Cabral.

Zwycięstwa w niedzielnych bojach zaliczyły też AS Roma i Sassuolo. Rzymianie pokonali na swoim obiekcie Salernitanę, mimo że do 82 minuty przegrywali 0:1. Z kolei Czarno-zieloni pokonali na MAPEI Stadium zawodników Atalanty (2:1).

W ostatnim spotkaniu dnia Milan z kolei podzielił się punktami z Torino. Ekipa z San Siro rozczarowała, oddając zaledwie dwa strzały na bramkę rywali.

Piotr Zieliński zaliczył całe spotkanie przeciwko Toskańczykom. Na ławce rezerwowych całe zawody spędzili z kolei Bartłomiej Drągowski i Krzysztof Piątek. Tymczasem do 74 minuty w boju przeciwko Romie zagrał Paweł Jaroszyński. W tym samym spotkaniu od 67 minuty na boisku pojawił się Nicola Zalewski. Z kolei rezerwowym w starciu z Milanem w szeregach Il Toro był Karol Linetty.