Błyskawiczny gol Piątka w meczu Serie A [WIDEO]

Krzysztof Piątek
PressFocus Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Krzysztof Piątek znakomicie rozpoczął sobotni mecz Serie A pomiędzy Salernitaną, a Cremonese. Polski napastnik już w trzeciej minucie wpisał się na listę strzelców. Dla 27-latka to trzecia bramka w sezonie.

• Piątek otworzył wynik meczu Salernitana – Cremonese
  • Polak zdobył gola już w trzeciej minucie
  • To pierwsze trafienie Piątka w Serie A od 9 października

Świetny początek dla Polaka. Piątek z kolejnym trafieniem w Serie A

27-latek wyszedł w podstawowym składzie na spotkanie Salernitana – Cremonese. Piątek szybko odpłacił się swojemu trenerowi za zaufanie.

W trzeciej minucie na wrzutkę z prawej strony pola karnego zdecydował się Antonio Candreva. Źle interweniował golkiper Marco Carnesecchi, a jego błąd wykorzystał polski napastnik, który z bliska trafił do siatki przeciwników.

Gospodarze nie cieszyli się jednak długo z prowadzenia, ponieważ szybko do wyrównania doprowadził David Okereke. W tym momencie na stadionie w Salerno mamy zatem 1:1.

Dla Polaka to trzecia bramka w sezonie. Wcześniej 27-latek wpisywał się na listę strzelców w spotkaniach przeciwko Juventusowi oraz Veronie. Ostatnio Piątek zdobył gola 9 października.