Asysta Zielińskiego, wielkie emocje w hicie Serie A [WIDEO]

Piotr Zieliński
PressFocus Na zdjęciu: Piotr Zieliński

Kibice, którzy oglądają spotkanie Atalanta – Napoli, nie mogą narzekać na brak wrażeń. Gospodarze wyszli na prowadzenie po trafieniu z karnego, ale goście szybko odpowiedzieli. Przy trafieniu na 1:1 asystował Piotr Zieliński.

• Atalanta objęła prowadzenie po trafieniu z karego. Skutecznym egzekutorem okazał się Ademola Lookman
  • Kilka minut potem podopieczni Luciano Spallettiego odpowiedzieli. Kapitalnie asystował Zieliński, a gola na 1:1 zdobył Victor Osimhen
  • Goście poszli za ciosem i w tym momencie prowadzą już 2:1

Piękna asysta Zielińskiego

Mecz AtalantaNapoli rozpoczął się zdecydowanie lepiej dla gospodarzy. Wiceliderzy Serie A objęli prowadzenie w 19. minucie. Wtedy to z karnego nie pomylił się Lookman.

Potem jednak na boisku lepiej wiodło się aktualnie najlepszej ekipie w tabeli Serie A. W 23. minucie goście mieli rzut rożny. Neapolitańczycy rozegrali go krótko, a potem Zieliński miękko wrzucił piłkę w pole karne rywali. Tam świetnie odnalazł się Osimhen, który doprowadził do wyrównania.

Liderzy tabeli poszli za ciosem. W 35. minucie golkipera Atalanty pokonał Eljif Elmas i to neapolitańczycy są teraz bliżej zainkasowania kolejnych trzech oczek. Gdyby goście wygrali, to mieliby już osiem punktów przewagi nad klubem z Bergamo.