Puchar Anglii: cudowny gol z połowy boiska [WIDEO]

Connor Wickham
PressFocus Na zdjęciu: Connor Wickham

W jednym ze spotkań 1/128 Pucharu Anglii gracze South Shields przegrali z zawodnikami Forest Green 0:2. Obie bramki dla gości zdobył Connor Wickham. Szczególnej urody było trafienie na 2:0, ponieważ 29-latek trafił… z połowy boiska.

• Connor Wickham został bohaterem swojego zespołu
  • 29-latek zdobył dwie bramki, a wynik meczu na 2:0 dla gości ustalił strzałem z połowy boiska
  • Anglik czekał na kolejnego gola dla swojej ekipy od 8 października

Piękne trafienie z połowy boiska przypieczętowało awans do kolejnej rundy Pucharu Anglii

Faworytami potyczki w ramach 1/128 Pucharu Anglii byli goście. South Shields na co dzień występuje w NPL Premier Division (obecnie siódme miejsce i 25 oczek). Tymczasem goście grają w Legue One (23. lokata, 13 punktów).

Mecz potoczył się po myśli przyjezdnych. W 28. minucie pierwszego gola zdobył Wickham. Anglik ustalił wynik spotkania na 2:0 popisując się pięknym uderzeniem z połowy boiska.

Dla 29-latka to pierwsze trafienie dla Forest Green od 8 października. Wtedy to Anglik zapewnił swojej ekipie wiktorię w ligowym spotkaniu przeciwko Boltonowi (1:0).

Warto dodać, że w przeszłości Wickham był m.in. zawodnikiem Crystal Palace, Sunderlandu, czy Leeds United.