REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
Zuney
obserwuj
utworzony : 02 września 2012 17:08
ostatnie logowanie : 01 października 2017 10:47  |  Status: offline
imię i nazwisko :
email :ukryty
miasto :
rok urodzenia :1993  (27 lat)
ulubiona drużyna :
Arsenal
ulubiony zawodnik :
Jack Wilshere
ulubione rozgrywki :
Premiership

Aktywność osób obserwowanych

nikogo nie obserwujeOstatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: Hit dla City!
01.10.2017 10:56
Widzę że kibice MU, po kilku wygranych ze średniakami już zaczynają się wywyższać i mieć polewę z innych klubów. Chciałbym wam przypomnieć, że jak do tej pory, to graliście jedynie z Realem, zespołem z topu i wtedy z tego co pamiętam, pokazali wam jak wygląda dobra drużyna. Niedługo przyjdą mecze z zespołami TOP6 i dopiero wtedy okaże się ile wart jest ten wasz klubik w tym sezonie. Śmiejecie się z Chelsea, a prawda jest taka, że City w takiej formie też by was tak zjechało jak wczoraj The Blues.
artykuł: Chelsea vs Arsenal
17.09.2017 09:25
Ozil prawdopodobnie kontuzjowany i nie zagra. Co do wyniku, to chciałbym remis, ale patrząc realnie to Arsenal nie będzie istniał w ofensywie, a po jakiejś głupiej stracie pójdzie zabójcza kontra czy dwie i będzie 1-0/2-0 dla Niebieskich.
artykuł: Wenger obawia się sztucznej murawy
20.02.2017 18:43
Drodzy komentujący eksperci. Tutaj bardziej chodzi o większe prawdopodobieństwo złapania kontuzji na sztucznej murawie. W Arsenalu jest wielu zawodników jak m.in. Walcott czy Gibbs którzy są bardzo podatni na kontuzje. Z tego powodu nie zagra dzisiaj Welbeck. Wenger wolał go wystawić we wczorajszym meczu rezerw niż ryzykować jego zdrowiem dzisiaj.
artykuł: Bournemouth vs Arsenal    
02.01.2017 18:26
Nie wiem kto podał przypuszczalne składy ale z wiedzą na bieżąco jest ciężko u tej osoby. Po pierwsze Wilshere na pewno nie zagra ponieważ jest wypozyczony z Arsenalu i przepisy tego zabraniają. A po drugie Mustafi i Welbeck są już zdrowi więc jeżeli tylko Arsene zdecyduje to mogą obaj zagrać. Mustafi to nawet na ławce był w ostatnim meczu więc nie wiem jakim cudem podajecie go w gronie kontuzjowanych.

Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
Lista jest pusta

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
Obecnie nikt cię nie obserwuję.