REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
Signore_A
obserwuj
utworzony : 07 kwietnia 2012 19:23
ostatnie logowanie : 01 października 2015 17:09  |  Status: offline
imię i nazwisko :
email :ukryty
miasto :
rok urodzenia :1990  (30 lat)
ulubiona drużyna :
Serie A
ulubiony zawodnik :
ulubione rozgrywki :
Serie A

Aktywność osób obserwowanych

nikogo nie obserwujeOstatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: Mihajlović: Nasi rywale mają się nas bać
03.07.2015 12:59
No.. może być ciekawie, Mihajlović ma twardy charakter i odpowiednią wiedzę aby poprowadzić klub wysoko, zobaczymy jak na to zareagują zawodnicy.. w każdym razie powodzenia Milanowi i Interowi aby derby della Madonnina znów były najbardziej emocjonującym meczem w Europie ;)
artykuł: Barca najlepsza w Europie!
06.06.2015 23:21
Napiszę jeszcze raz MOJĄ WŁASNĄ SUBIEKTYWNĄ opinie o meczu i może przejdzie bo jak nie to pewnie dostane bana bez wyjaśnień, a więc mecz zdominowany przez Barce z momentami zrywu Juventusu, sporo fauli ze strony Juventusu co pewnie wynikało z przewagi Barcy również, bardzo dobre sędziowanie sędziego głównego, właściwie bez żadnego błędu, no może poza ręką Lichtsteinera, ale możliwe, że stwierdził, że nie było ruchu ręki, tak więc jestem w pozytywnym szoku. Teraz niebezpieczny tekst:
Gratulacje Barcelonie!

PS: W kwestii wyjaśnienia: mod. to starszy pan, a reszta to młodzież? no to ciekawe, być może by się pan zdziwił, ale jasnowidzem nie jestem ;) Pozdrawiam!


[ Tak, bardzo stary. Kombatant, odznaczony za walkę z komuną . Dziadek Mod ]


artykuł: Barca najlepsza w Europie!
06.06.2015 22:57


[ Idiotyczne insynuacje, ja jestem za stary na to żeby wojować tu szabelką tak jak Wy Droga Młodzieży. Jestem tu właśnie po to żeby usuwać idiotyczne posty nie mające pokrycia w rzeczywistości. Posty które mogą stać się zarzewiem niepotrzebnej kłótni. Mod ]

artykuł: Finał LM: Juventus vs Barcelona
06.06.2015 16:10
TysonFCB,

Akurat clublland jest tu jednym z niewielu ogarniętych ludzi i niestety trzeba przyznać, że taki wynik jest całkiem możliwy, a na pewno nie mniej niż 3-1 dla Juventusu.. no ale to wszystko się wyjaśni dziś wieczorem oczywiście.
artykuł: Oficjalnie: Berlusconi sprzedaje 48 procent udziałów w Milanie
06.06.2015 01:00
A więc stało się! choć nie do końca bo kontrola zostaje po stronie Berlusconiego, ale ma to się zmienić w przeciągu bodaj 2 lat? wtedy też będzie można powiedzieć, że Milan został sprzedany i.. no właśnie, czy będzie lepiej? niewątpliwie nadejdzie nowa era, której zalążek zapewne będziemy już oglądać niedługo, ale ja sam nie jestem przekonany co do osoby pana Bee w Milanie no ale z drugiej strony to nie znam tej postaci za bardzo dlatego też nie będę oceniać, a jedyne co mogę zrobić to życzyć Milanowi jak najszybszego powrotu na szczyt tam gdzie jego miejsce bo jest to wspaniały włoski klub!
artykuł: Finał LM: Juventus vs Barcelona
04.06.2015 22:52
Obawiam się (a może i nie) bardzo nudnego, jednostronnego meczu. Kosmita Messi zawsze strzela i nie koniecznie tylko raz, a poza tym jest jeszcze dwóch pozostałych świetnych napastników więc.. jeśli jakimś mega cudem Juventus wywalczy remis w meczu i dogrywce to w karnych mają szanse, a nawet większe od Barcy.

Niech wygra lepszy!
artykuł: Allegri z nagrodą Bearzota
26.03.2015 12:12
No jak się ma na imię tak jak nazwa klubu, który się prowadzi to trzeba pracować z poświęceniem i zdobywać nagrody.
artykuł: Technologia goal-line zawita do Serie A
15.02.2015 00:31
Niektórzy są naiwni, że aż się uśmiecham.. tak naprawdę to dopiero teraz po wprowadzeniu tej technologii zaczną się przekręty, a zwłaszcza na Juventus Stadium bo tam wszystko dzieje się w innej rzeczywistości i wymiarze. Technologia ta nic nie zmieni dopóki nie będzie chciaż trochę uczciwości chociażby w samych władzach ligii.
artykuł: Juve tylko remisuje, Napoli wygrywa z Chievo
01.02.2015 17:05
Juventus aż remisuje, Udinese mogło to spokojnie wygrać gdyby choć raz się przymierzyło do któregoś ze strzałów bo mieli więcej groźnych sytuacji, ale wynik końcowy jest taki jaki jest. Pogba też był dzisiaj ładnie ogrywany i od razu widać, że obniża loty tak jak cała drużyna.
artykuł: Sassuolo mści się na Interze
01.02.2015 14:28
Sassuolo rozgrywa świetny sezon pod względem stylu gry, a szczególnie w formacji ofensywnej.. piękny przykład jak wygrywa się drużyną, a nie indywidualistami jak próbują niektóre kluby.. Najsłabszy na boisku oczywiście sędzia gdyż już w pierwszej połowie były chyba trzy karne dla Sassuolo, a przynajmniej dwa pewne.. to mnie oczywiście nie dziwi bo kibicujemy lidze włoskiej, ale to strasznie wpływa na odbiór meczy i ducha sportu, który coraz bardziej zanika..
artykuł: Milito: Mancini wie, jak ograć Juventus
04.01.2015 22:47
[ależ Pan błyskotliwy.Moderator]

Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
Lista jest pusta

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
Obecnie nikt cię nie obserwuję.